See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy jednorazowego sprzętu medycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego: Zamówienie składa się z 28 części. 2. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia, w tym opisy minimalnych wymagań zawarte są w Formularzach cenowych załącznikach nr 1.2 - 1.29. do Formularza oferty. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość powierzenia przez Wykonawcę wykonania części zamówienia podwykonawcom (z którymi zawarł umowę o podwykonawstwo, zdefiniowaną w art. 7 ust. 27 pzp). W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w swojej ofercie części zamówienia (zakresu), których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę pełnych nazw i danych podwykonawców. W przypadku powierzenia realizacji zamówienia podwykonawcy Wykonawca ponosi odpowiedzialność za działania i zaniechania takiego podmiotu jak za własne. Wykonawca jest zobowiązany wskazać w JEDZ w części II Sekcja D części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podać firmy podwykonawców, jeśli są już znane. 4. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z obowiązującymi Polskimi Normami oraz innymi przepisami prawa regulującymi wymagania w zakresie ergonomii, bezpieczeństwa i odpowiedniej jakości. 5. Przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z przepisami obowiązującymi dla szpitali. 6. Dopuszcza się składanie ofert częściowych. Liczba części: 28. Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać w odniesieniu do: wszystkich części. Oferty, które nie będą obejmowały wszystkich elementów składowych przedmiotu zamówienia w obrębie danej części zostaną odrzucone. 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ i ofercie. 8. Miejsce realizacji zamówienia: siedziba Zamawiającego Namysłowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o., ul. Oleśnicka 4, 46-100 Namysłów – (apteka szpitalna). 9. Wykonawcy są odpowiedzialni za staranne zaznajomienie się ze SWZ wraz z jej załącznikami, wszelkimi zmianami do SWZ sporządzonymi w okresie przetargowym oraz za uzyskanie wiarygodnych informacji dotyczących poszczególnych warunków i obowiązków, które mogą w jakikolwiek sposób oddziaływać na sumę czy istotę oferty lub na wykonywanie dostaw. 10. Składający oferty wykonawcy zobowiązani są do zapoznania z istotnymi przepisami prawa, aktami i regulacjami obowiązującymi w Polsce, które w jakikolwiek sposób mogą wpływać lub odnosić się do działań podejmowanych w związku z przetargiem i w następstwie podpisania umowy. 11. Wykonawca zobowiązany jest do bezwzględnej i terminowej realizacji dostawy. 12. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Zamawiający w trakcie obowiązywania umowy zastrzega sobie prawo opcji, które obejmuje uprawnienie do zwiększenia o 10% ilości każdej z pozycji asortymentowych w cenach jednostkowych i na warunkach wynikających z postanowień umowy. Zamawiający nie ma obowiązku skorzystania z prawa opcji. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji częściowo, może też korzystać z prawa opcji stopniowo, aż do osiągnięcia maksymalnego zakresu zamówienia uwzględniającego skorzystanie z prawa opcji. Warunki świadczenia dostaw które są objęte prawem opcji, są takie same, jak warunki świadczenia dostaw objętych zamówieniem podstawowym.
Interne Kennung: ZP.2.2026.KM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Beschreibung: Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 33-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28-Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego