See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup profesjonalnych dysków optycznych o pojemności 23 GB i 50 GB do systemu XDCAM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i sukcesywna dostawa profesjonalnych dysków optycznych o pojemności 23 GB i 50 GB do systemu XDCAM.
Vorherige Bekanntmachung: 134975-2026
Interne Kennung: ZP/TBZZ/5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30234200 Optische Speicherplatten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dyski optyczne o pojemności 23 GB
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i sukcesywna dostawa profesjonalnych dysków optycznych o pojemności 23 GB do systemu XDCAM.
Interne Kennung: ZP/TBZZ/5/2026_część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dyski optyczne o pojemności 50 GB
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i sukcesywna dostawa profesjonalnych dysków optycznych o pojemności 50 GB do systemu XDCAM.
Interne Kennung: ZP/TBZZ/5/2026_część 2