See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Outplacement in het kader van het Sociaal Interventiefonds (SIF 5)
Beschreibung: Outplacementbegeleiding in het kader van het Sociaal Interventiefonds, inclusief bemiddeling naar werk
Interne Kennung: 2025_50229 SIF5
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025_50229 SIF5 - ANT
Beschreibung: Antwerpen
Interne Kennung: SIF5_ANT
Los: LOT-0010
Titel: 2025_50229 SIF5 - VLA
Beschreibung: Vlaanderen
Interne Kennung: SIF 5 - VLA
Los: LOT-0002
Titel: 2025_50229 SIF5 - MK
Beschreibung: Mechelen - Kempen
Interne Kennung: SIF5 - MK
Los: LOT-0003
Titel: 2025_50229 SIF5 - LIM
Beschreibung: Limburg
Interne Kennung: SIF 5 - LIM
Los: LOT-0004
Titel: 2025_50229 SIF5 - LEU
Beschreibung: Leuven
Interne Kennung: SIF 5 - LEU
Los: LOT-0005
Titel: 2025_50229 SIF5 - HV
Beschreibung: Halle - Vilvoorde
Interne Kennung: SIF 5 - HV
Los: LOT-0006
Titel: 2025_50229 SIF5 - BOW
Beschreibung: Brugge Oostende - Westhoek
Interne Kennung: SIF 5 - BOW
Los: LOT-0007
Titel: 2025_50229 SIF5 - ZWV
Beschreibung: Midden West - Vlaanderen Roeselare - Tielt Zuid West - Vlaanderen
Interne Kennung: SIF 5 - ZWV
Los: LOT-0008
Titel: 2025_50229 SIF5 - GER
Beschreibung: Meetjesland, Leiestreek, Schelde Gent en rondom Gent
Interne Kennung: SIF 5 - GER
Los: LOT-0009
Titel: 2025_50229 SIF5 - WDZ
Beschreibung: Waas en Dender Zuid Oost-Vlaanderen
Interne Kennung: SIF 5 - WDZ