See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa autobusów elektrycznych dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego sp. z o.o. w Jeleniej Górze
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: a) dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych, niskopodłogowych, dwuosiowych autobusów miejskich typu MINI, jednej marki i typu, konstrukcyjnie przystosowanych do ruchu prawostronnego, napędzanych silnikiem elektrycznym, ładowanych za pomocą złącza przewodowego (plug-in), wraz z wyposażeniem elektronicznym (dedykowanymi urządzeniami i systemami), niezbędnym oprogramowaniem i dokumentacją. – (Część I zamówienia) Autobusy muszą należeć do kategorii M3 w rozumieniu załącznika nr 2 pkt 1.3 Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym (Dz. U z 2024 r., poz. 1251 z późn. zm.), będące autobusem w rozumieniu art. 2 pkt 41 tej ustawy. W ramach dostawy Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia instruktażu 2 kierowców w zakresie obsługi i eksploatacji dostarczonych pojazdów i systemów. b) dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego, jednoczłonowego, niskopodłogowego, dwuosiowego autobusu miejskiego typu MIDI napędzanego silnikiem elektrycznym, ładowanego za pomocą złącza przewodowego (plug-in), wraz z wyposażeniem elektronicznym (dedykowanymi urządzeniami i systemami), niezbędnym oprogramowaniem i dokumentacją. – (Część II zamówienia). Autobus musi należeć do kategorii M3 w rozumieniu załącznika nr 2 pkt 1.3 Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym (Dz. U z 2024 r., poz. 1251 z późn. zm.), będącego autobusem w rozumieniu art. 2 pkt 41 tej ustawy. W ramach dostawy Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia instruktażu 1 kierowcy w zakresie obsługi i eksploatacji dostarczonego pojazdu i systemów. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: a) Część I – Zakup i dostawa 2 szt. elektrycznych autobusów miejskich typu MINI dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego sp. z o.o. w Jeleniej Górze; b) Część II – Zakup i dostawa 1 szt. elektrycznego autobusu miejskiego typu MIDI dla Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego sp. z o.o. w Jeleniej Górze 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące parametrów technicznych, gwarancji, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru przedmiotu zamówienia zostały określone w: a) Dotyczy Części I : TOMIE II Projekt umowy - Część I autobusy elektryczne typu MINI, TOMIE III SWZ Opis przedmiotu zamówienia – Część I autobusy elektryczne typu MINI b) Dotyczy Części II : TOMIE IV Projekt umowy - Część II autobus elektryczny typu MIDI, TOMIE V SWZ Opis przedmiotu zamówienia – Część II autobus elektryczny typu MIDI
Vorherige Bekanntmachung: 633660-2025
Interne Kennung: PN/3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zastosował Art. 138 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320) w związku z składaniem ofert w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse, 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: ZAKUP I DOSTAWA 2 SZT. ELEKTRYCZNYCH AUTOBUSÓW MIEJSKICH TYPU MINI DLA MIEJSKIEGO ZAKŁADU KOMUNIKACYJNEGO SP. Z O.O. W JELENIEJ GÓRZE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w ramach Części I jest: dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych, niskopodłogowych, dwuosiowych autobusów miejskich typu MINI, jednej marki i typu, konstrukcyjnie przystosowanych do ruchu prawostronnego, napędzanych silnikiem elektrycznym, ładowanych za pomocą złącza przewodowego (plug-in), wraz z wyposażeniem elektronicznym (dedykowanymi urządzeniami i systemami), niezbędnym oprogramowaniem i dokumentacją. – (Część I zamówienia) Autobusy muszą należeć do kategorii M3 w rozumieniu załącznika nr 2 pkt 1.3 Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym (Dz. U z 2024 r., poz. 1251 z późn. zm.), będące autobusem w rozumieniu art. 2 pkt 41 tej ustawy. W ramach dostawy Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia instruktażu 2 kierowców w zakresie obsługi i eksploatacji dostarczonych pojazdów i systemów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące parametrów technicznych, gwarancji, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru przedmiotu zamówienia zostały określone w: Dotyczy Części I : TOMIE II Projekt umowy - Część I autobusy elektryczne typu MINI, TOMIE III SWZ Opis przedmiotu zamówienia – Część I autobusy elektryczne typu MINI
Interne Kennung: PN/3/2025 - Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II: ZAKUP I DOSTAWA 1 SZT. ELEKTRYCZNEGO AUTOBUSU MIEJSKIEGO TYPU MIDI DLA MIEJSKIEGO ZAKŁADU KOMUNIKACYJNEGO SP. Z O.O. W JELENIEJ GÓRZE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w ramach Części II jest: dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego, jednoczłonowego, niskopodłogowego, dwuosiowego autobusu miejskiego typu MIDI napędzanego silnikiem elektrycznym, ładowanego za pomocą złącza przewodowego (plug-in), wraz z wyposażeniem elektronicznym (dedykowanymi urządzeniami i systemami), niezbędnym oprogramowaniem i dokumentacją. – (Część II zamówienia). Autobus musi należeć do kategorii M3 w rozumieniu załącznika nr 2 pkt 1.3 Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym (Dz. U z 2024 r., poz. 1251 z późn. zm.), będącego autobusem w rozumieniu art. 2 pkt 41 tej ustawy. W ramach dostawy Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia instruktażu 1 kierowcy w zakresie obsługi i eksploatacji dostarczonego pojazdu i systemów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące parametrów technicznych, gwarancji, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru przedmiotu zamówienia zostały określone w: Dotyczy Części II : TOMIE IV Projekt umowy - Część II autobus elektryczny typu MIDI, TOMIE V SWZ Opis przedmiotu zamówienia – Część II autobus elektryczny typu MIDI
Interne Kennung: PN/3/2025 - Część II