2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i instalacja sprzętu informatycznego oraz licencji oprogramowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja sprzętu informatycznego oraz licencji oprogramowania z podziałem na 3 części. W ramach projektu: Kronik@2.0 realizowanego w ramach działania 2.3 FERC, Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystywanie informacji. Na podstawie porozumienia nr FERC.02.03-IP.01-0001/25-00. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania o udzielenie niniejszego zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Pzp, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane lub na podstawie art. 256 ustawy Pzp, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie przedmiotowego postępowania jest nieuzasadnione. O unieważnienia postępowania, Zamawiający zawiadomi wszystkich Wykonawców biorących udział w postępowaniu. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać wraz z ofertą, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWA SERWERÓW, OSPRZĘTU I LICENCJI OPROGRAMOWANIA
Beschreibung: Część 1: DOSTAWA SERWERÓW, OSPRZĘTU I LICENCJI OPROGRAMOWANIA: 1) serwery z przeznaczeniem do LLM (2U), 8 szt., 2) serwery z przeznaczeniem na wirtualizację, 8 szt. (1U), 3) macierz dyskowa, 2 szt., 4) system kopii zapasowych, 1 szt., 5) oprogramowanie Vmvare vSphere 8 Standard lub równoważne, 6) oprogramowanie Veeam Backup and Replication lub równoważne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU SIECIOWEGO
Beschreibung: Część 2: DOSTAWA SPRZĘTU SIECIOWEGO: 1) WAF, 2 szt., 2) przełączniki 10/25 Gb Ethernet – 24 porty, 4 szt., 3) przełącznik do zarządzania, 2 szt., 4) firewall, 2 szt., Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: DOSTAWA ARCHIWUM TAŚMOWEGO
Beschreibung: Część 3: DOSTAWA ARCHIWUM TAŚMOWEGO: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.