See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, materiałów oraz akcesoriów do badań związanych z układem HLA.
Beschreibung: Dostawa odczynników, materiałów oraz akcesoriów do badań związanych z układem HLA. Pakiet Nr 1: Dostawa testów, odczynników i materiałów zużywalnych do wykrywania przeciwciał anty-HLA kl. I i II oraz anty-MiCA wraz z testami do określenia swoistości przeciwciał anty-HLA Pakiet Nr 2: Kolumienki magnetyczne do izolacji limfocytów T i B wraz z dedykowanymi odczynnikami Pakiet Nr 3: Płyn do izolacji limfocytów z krwi pełnej CE-IVD Pakiet Nr 4: Zestawy do manualnej izolacji DNA z próbek biologicznych: krew, tkanki Pakiet Nr 5: Zestawy do typowania HLA na poziomie pośredniej rozdzielności metodą SSOP, w zakresie loci A, B, C, DRB1, DQB1, DPB1, z wykorzystaniem posiadanych analizatorów Luminex 200, wraz z dedykowanym oprogramowaniem analitycznym oraz szkoleniem personelu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1: Dostawa testów, odczynników i materiałów zużywalnych do wykrywania przeciwciał anty-HLA kl. I i II oraz anty-MiCA wraz z testami do określenia swoistości przeciwciał anty-HLA
Beschreibung: Pakiet Nr 1: Dostawa testów, odczynników i materiałów zużywalnych do wykrywania przeciwciał anty-HLA kl. I i II oraz anty-MiCA wraz z testami do określenia swoistości przeciwciał anty-HLA
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2: Kolumienki magnetyczne do izolacji limfocytów T i B wraz z dedykowanymi odczynnikami
Beschreibung: Pakiet Nr 2: Kolumienki magnetyczne do izolacji limfocytów T i B wraz z dedykowanymi odczynnikami
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3: Płyn do izolacji limfocytów z krwi pełnej CE-IVD
Beschreibung: Pakiet Nr 3: Płyn do izolacji limfocytów z krwi pełnej CE-IVD
Interne Kennung: Pakiet Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4: Zestawy do manualnej izolacji DNA z próbek biologicznych: krew, tkanki
Beschreibung: Pakiet Nr 4: Zestawy do manualnej izolacji DNA z próbek biologicznych: krew, tkanki
Interne Kennung: Pakiet Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5: Zestawy do typowania HLA na poziomie pośredniej rozdzielności metodą SSOP, w zakresie loci A, B, C, DRB1, DQB1, DPB1, z wykorzystaniem posiadanych analizatorów Luminex 200, wraz z dedykowanym oprogramowaniem analitycznym oraz szkoleniem personelu.
Beschreibung: Pakiet Nr 5: Zestawy do typowania HLA na poziomie pośredniej rozdzielności metodą SSOP, w zakresie loci A, B, C, DRB1, DQB1, DPB1, z wykorzystaniem posiadanych analizatorów Luminex 200, wraz z dedykowanym oprogramowaniem analitycznym oraz szkoleniem personelu.
Interne Kennung: Pakiet Nr 5