335061-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 3 893 980,19 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie zadań inwestycyjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 3 893 980,19 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie zadań inwestycyjnych
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegająca na: „Udzieleniu kredytu długoterminowego w wysokości 3 893 980, 19 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie zadań inwestycyjnych” , tj. na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w kwocie 814 808, 15 zł oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań w kwocie 3 079 172, 04 zł.
Interne Kennung: OR.271.2.13.2025.KG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzieleniu kredytu długoterminowego w wysokości 3 893 980, 19 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie zadań inwestycyjnych