2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy implantów i wyrobów ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy implantów i wyrobów ortopedycznych wraz z ich transportem, rozładunkiem i wniesieniem (na koszt i ryzyko Wykonawcy) w sposób wskazany przez Zamawiającego na potrzeby Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządów Ruchu przy ul. 3 Maja 37 Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy (OPZ) – stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. Szczegółowe regulacje określono w SWZ.
Interne Kennung: DZP.240.30.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1 w zw. z art. 132 Ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Szczegółowe regulacje określono we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Interne Kennung: Zadanie nr 6