See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Badania statystyczne: cześć 1-1.44.01 „Bilanse paliw i energii”, część 2- 1.44.02 „Elektroenergetyka i ciepłownictwo”
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego badań statystycznych: 1.44.01 „Bilanse paliw i energii”, 1.44.02 „Elektroenergetyka i ciepłownictwo”. Zakres prac objętych umowami jest następujący: Dla części 1 - Badanie statystyczne o symbolu 1.44.01 „Bilanse paliw i energii”: • przetwarzanie danych oraz tworzenie zbiorów danych dotyczących m.in. zapasów, produkcji, zakupu, cen zakupu, importu paliw, sprzedaży oraz zużycia paliw, energii elektrycznej i ciepła w gospodarce, • dostosowanie badania statystycznego do wymogów krajowych i międzynarodowych, • publikowanie wynikowych informacji statystycznych określonych w programie badań statystycznych statystyki publicznej, • przygotowanie sprawozdań dla organizacji i instytucji międzynarodowych, • przygotowanie danych do wydawnictw i baz danych GUS, w części dotyczącej ministra właściwego do spraw energii. Dla części 2 - Badanie statystyczne o symbolu 1.44.02 „Elektroenergetyka i ciepłownictwo”: • gromadzenie, przetwarzanie danych oraz tworzenie zbiorów danych dotyczących m.in. wytwarzania, magazynowania, przesyłania, dystrybucji i obrotu energią elektryczną i ciepłem, infrastruktury technicznej elektroenergetyki, kosztów, cen i zużycia paliw, sprawności wytwarzania energii elektrycznej i ciepła oraz zanieczyszczenia i ochrony środowiska, • dostosowanie badania statystycznego do wymogów krajowych i międzynarodowych, • publikowanie wynikowych informacji statystycznych określonych w programie badań statystycznych statystyki publicznej, • przygotowanie sprawozdań dla organizacji i instytucji międzynarodowych, • przygotowanie danych do wydawnictw i baz danych GUS, w części dotyczącej ministra właściwego do spraw energii. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zakresem prac niezbędnych do jego wykonania określony został w Umowach wraz z załącznikami stanowiącymi Załącznik nr 3 i 4 do Zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 197410-2026
Interne Kennung: BDG-WZP.260.3.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79330000 Statistische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Badanie statystyczne o symbolu 1.44.01 „Bilanse paliw i energii”:
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego badań statystycznych: 1.44.01 „Bilanse paliw i energii”, 1.44.02 „Elektroenergetyka i ciepłownictwo”. Zakres prac objętych umowami jest następujący: Dla części 1 - Badanie statystyczne o symbolu 1.44.01 „Bilanse paliw i energii”: • przetwarzanie danych oraz tworzenie zbiorów danych dotyczących m.in. zapasów, produkcji, zakupu, cen zakupu, importu paliw, sprzedaży oraz zużycia paliw, energii elektrycznej i ciepła w gospodarce, • dostosowanie badania statystycznego do wymogów krajowych i międzynarodowych, • publikowanie wynikowych informacji statystycznych określonych w programie badań statystycznych statystyki publicznej, • przygotowanie sprawozdań dla organizacji i instytucji międzynarodowych, • przygotowanie danych do wydawnictw i baz danych GUS, w części dotyczącej ministra właściwego do spraw energii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zakresem prac niezbędnych do jego wykonania określony został w Umowach wraz z załącznikami stanowiącymi Załącznik nr 3
Interne Kennung: BDG-WZP.260.3.2026 Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Badania statystyczne: 1.44.02 „Elektroenergetyka i ciepłownictwo”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego badań statystycznych: 1.44.01 „Bilanse paliw i energii”, 1.44.02 „Elektroenergetyka i ciepłownictwo”. Zakres prac objętych umowami jest następujący: Dla części 2 - Badanie statystyczne o symbolu 1.44.02 „Elektroenergetyka i ciepłownictwo”: • gromadzenie, przetwarzanie danych oraz tworzenie zbiorów danych dotyczących m.in. wytwarzania, magazynowania, przesyłania, dystrybucji i obrotu energią elektryczną i ciepłem, infrastruktury technicznej elektroenergetyki, kosztów, cen i zużycia paliw, sprawności wytwarzania energii elektrycznej i ciepła oraz zanieczyszczenia i ochrony środowiska, • dostosowanie badania statystycznego do wymogów krajowych i międzynarodowych, • publikowanie wynikowych informacji statystycznych określonych w programie badań statystycznych statystyki publicznej, • przygotowanie sprawozdań dla organizacji i instytucji międzynarodowych, • przygotowanie danych do wydawnictw i baz danych GUS, w części dotyczącej ministra właściwego do spraw energii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zakresem prac niezbędnych do jego wykonania określony został w Umowach wraz z załącznikami stanowiącymi Załącznik nr 4 do Zaproszenia.
Interne Kennung: BDG-WZP.260.3.2026 Część 2