See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa opieki serwisowej dla systemu QUORUM i przedłużenie licencji
Vorherige Bekanntmachung: 284207-2026
Interne Kennung: BA.V.260.7.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: • prowadzenie opieki serwisowej nad systemem Quorum, autorstwa QNT Systemy Informatyczne Sp. z o.o., w wersji dla systemu operacyjnego Microsoft Windows, • modyfikacje oprogramowania istniejącego, • udzielenie gwarancji na poprawne działanie systemu (w tym na działanie systemu po dokonaniu nowelizacji lub zmian w funkcjonalności), • przedłużenie obowiązywania licencji na moduł QDeklaracje o okres 24 miesięcy, • przedłużenie obowiązywania licencji na moduł QJPK o okres 24 miesięcy, przedłużenie obowiązywania licencji na moduł QSeF na okres od 18 stycznia 2027 r. do dnia wygaśnięcia umowy Zamówienie nie zostało podzielone na części, ponieważ jego przedmiot obejmuje prowadzenie opieki serwisowej nad systemem Quorum, w tym utrzymanie, modyfikacja oprogramowania,gwarancja poprawnego działania oraz przedłużenie licencji na moduły QDeklaracje, QJPK i QSeF. Prawidłowa realizacja zamówienia wymaga zachowania spójności technologicznej, organizacyjnej i operacyjnej oraz zapewnienia jednego podmiotu odpowiedzialnego za całość świadczeń, w tym szybkie reagowanie na zgłoszenia serwisowe
Menge: 1 Stück