2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYBÓR INWESTORA ZASTĘPCZEGO W RAMACH ZADANIA PN. BUDOWA KOMPLEKSU BASENÓW W PRZEMYŚLU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego w ramach wielobranżowego nadzoru inwestorskiego dla budowy kompleksu basenów wewnętrznych i zewnętrznych wraz z zagospodarowaniem terenu, budową i przebudową infrastruktury technicznej, rozbiórką istniejącego lodowiska z maszynownią, trybunami z zapleczem szatniowym w formule „zaprojektuj i wybuduj” oraz dostawą mebli i wyposażenia, zlokalizowanych na terenie działek o numerach ewidencyjnych: 192/2, 196/3, 196/1, 197/2, 192/1, 197/1, 195 obręb 206 położonych przy ulicy Sanockiej w Przemyślu.
Interne Kennung: ZP.271.9.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego w ramach wielobranżowego nadzoru inwestorskiego dla budowy kompleksu basenów wewnętrznych i zewnętrznych wraz z zagospodarowaniem terenu, budową i przebudową infrastruktury technicznej, rozbiórką istniejącego lodowiska z maszynownią, trybunami z zapleczem szatniowym w formule „zaprojektuj i wybuduj” oraz dostawą mebli i wyposażenia, zlokalizowanych na terenie działek o numerach ewidencyjnych: 192/2, 196/3, 196/1, 197/2, 192/1, 197/1, 195 obręb 206 położonych przy ulicy Sanockiej w Przemyślu, w zakresie: 1) dwuetapowej weryfikacji z analizą dokumentacji projektowej, opracowanej przez Wykonawcę robót budowlanych, poprzez sprawdzenie spójności dokumentacji, zgodności dokumentacji projektowej z założeniami przyjętymi w Programie funkcjonalno-użytkowym, aktualną wiedzą techniczną i obowiązującymi przepisami prawa i normami; 2) pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w branży: a) architektonicznej, b) konstrukcyjno-budowlanej, c) elektrycznej i telekomunikacyjnej, d) sanitarnej, e) drogowej, oraz nad dostawami; 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) został przedstawiony w Załączniku Nr 5 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten