2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění svozu a zneškodňování odpadů
Beschreibung: Zakázka je rozdělena do dvou částí - na svoz komunálního odpadu a na svoz separovného, nebezpečného a velkoobjemového odpadu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část VZ – komunální odpad
Beschreibung: 1.část VZ: je pravidelný svoz 1x za 14 dnů a zneškodňování (likvidace) směsného komunálního odpadu na území obce Dolní Město – místní části Dobrá Voda Lipnická, Dolní Město, Meziklasí, Rejčkov, Smrčensko a Loukov. Jedná se o svoz směsného komunálního odpadu z odpadních nádob od : - všech obyvatel obce (odpadní nádoby jsou ve vlastnictví jednotlivých domácností, plastové i plechové nádoby v měnícím se poměru) - všech rekreačních objektů - nádob umístěných u zařízení provozovaných obcí (6 kusů 120 l nádob – mateřská škola, základní škola, obecní úřad, příp. sbor dobrovolných hasičů) - odpadkových košů v obci (10 kusů – nejsou ve vlastnictví obce) Svoz bude probíhat 1 x za 14 dní a to ve dny stanovené svozovým kalendářem pro daný rok, který je oprávněná osoba povinna původci předat vždy nejpozději do 15. prosince předcházejícího roku. Stanovený počet svozů za rok – 26. Předmět plnění obsahuje i pronájem výše uvedených 10-ti nádob, které nejsou ve vlastnictví obce a vymytí těchto nádob (10ti kusů) 1 x ročně. Předmět plnění dále zahrnuje evidenci odpadu a zpracování Hlášení souhrnných údajů z průběžné evidence za součinnosti obce, která předloží potřebné podklady (např. přehled odpadů předaných jiným oprávněným osobám, list č.5 Údaje o obecním systému nakládání s komunálními odpady, apod.). Správní poplatky dle zákona č. 541/2020 Sb. o odpadech anebo jiného platného právního předpisu, které je povinen platit zadavatel podle zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, budou účtovány, a to ve stejném rozsahu dle platného právního předpisu pro úhradu správního poplatku platného v době účtování.
Interne Kennung: 1.část
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 10.1.1 VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU VE VZTAHU KE ZMĚNĚ ROZSAHU A CENY SLUŽEB 10.1.1.1. Zadavatel je oprávněn odebrat menší množství služeb (až o 75%), než je předpokládáno v zadávacích podmínkách (tzn. poptávat služby ve vztahu k menšímu počtu, než je aktuální požadovaný počet nádob). Vybraný dodavatel v tomto případě není oprávněn domáhat se náhrady škody za takto snížený odběr předmětu plnění či rozdílu částky mezi poskytnutým plněním a předpokládaným plněním. Vybraný dodavatel tedy nemá nárok na úhradu jakékoli kompenzace, náhrady, či škody, která by mu vznikla v důsledku toho, že zadavatel neodebere původně předpokládané množství služeb. Vybraný dodavatel bude povinen dodat větší množství služeb (až o 100%), než je „aktuální požadovaný počet“ dle zadávacích podmínek v případě, že zadavatel bude větší množství služeb požadovat. Vybranému dodavateli bude vždy uhrazena cena za skutečně odebrané množství služeb v souladu s jednotkovými cenami vzešlými z tohoto zadávacího řízení. Zadavatel si s ohledem na výše uvedené v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje, že v rámci realizace předmětu veřejné zakázky bude počet nádob snížen pod předpokládaný aktuální požadovaný počet, nebo zvýšen až do výše maximálního požadovaného počtu, a to na základě aktuálních potřeb zadavatele, zejména při změně počtu vysýpaných nádob, při změně druhu vysýpaných nádob, při změně míst výsypů, změně počtu obyvatel apod. 10.1.1.2 Inflační doložka: Vybraný dodavatel je oprávněn nabídkovou cenu (počínaje rokem 2028) upravovat o meziroční míru inflace vyhlášenou ČSÚ k 31.12. předchozího roku, za posledních 12 měsíců, vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (dále též „míra inflace“). Toto navýšení bude platit od 1. ledna kalendářního roku, a to na základě písemně uzavřeného dodatku ke smlouvě. Návrh dodatku musí být předložen zadavateli nejpozději do 10.2. kalendářního roku, pro službu poskytovanou v kalendářním roce. Zadavateli si vyhrazuje právo na lhůtu pro odsouhlasení tohoto dodatku ve výši min.60 dnů. Při realizované změně ceny o míru inflace ve smyslu předchozího ustanovení zadávací dokumentace se bude jako základ vycházet z výše ceny naposledy sjednané v souladu s touto zadávací dokumentací a smlouvou (tzn. z ceny nejblíže předchozí). 10.1.1.3. Změna správních poplatků: Vybraný dodavatel je oprávněn fakturovanou částku upravovat (zvyšovat či snižovat) v případě zvýšení či snížení některého ze správních poplatků, které je povinen zadavatel platit dle zákona 541/2020 S., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a to ve stejném rozsahu jako došlo ke zvýšení či snížení příslušného poplatku. 10.1.1.4. Změna DPH: Cena bude změněna v souvislosti se změnou zákonné sazby DPH.
Los: LOT-0002
Titel: 2. část VZ – separovaný, nebezpečný a velkoobjemový odpad
Beschreibung: 2.část VZ: pronájem kontejnerů na separovaný odpad, velkoobjemový a nebezpečný odpad a svoz využitelného separovaného odpadu, jeho využití nebo odstranění (likvidace) v souladu s právními předpisy České republiky Svoz využitelného separovaného odpadu bude probíhat následovně: Obec Dolní Město – svoz plastů 52 x ročně (tzn. 1krát týdně), svoz papíru 26 x ročně (tzn. 1krát za 14 dnů) a svoz skla 13 x ročně (tzn. 1krát za 4 týdny). Místní části Dobrá Voda Lipnická, Meziklasí a Rejčkov – svoz plastů 52 x ročně (tzn. 1krát týdně), svoz papíru 26 x ročně (tzn. 1krát za 14 dnů) a svoz skla 13 x ročně (tzn. 1krát za 4 týdny). Druh, velikost a počet nádob dle přílohy č. 4 této ZD (specifikace nádob) Pronájem kontejnerů a svoz nebezpečného a velkoobjemového odpadu, jeho využití nebo odstranění (likvidace) v souladu s právními předpisy České republiky. Svoz bude probíhat vždy po telefonické dohodě mezi smluvními stranami. Předmět plnění dále zahrnuje evidenci odpadu, zpracovávání a odesílání výkazů pro společnost EKO-KOM.
Interne Kennung: 2.část