335202-2025 - Ergebnis
Polen – Mineralöl und Destillate – Dostawa oleju opałowego lekkiego i oleju napędowego w sezonie 2025/2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju opałowego lekkiego i oleju napędowego w sezonie 2025/2026
Beschreibung: Dostawa oleju opałowego lekkiego w orientacyjnej ilości 170 m3 i oleju napędowego w orientacyjnej ilości 175 m3 w okresie 12 miesięcy z transportem autocysterną do siedziby zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 037400-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Olej opałowy lekki
Beschreibung: Dostawa oleju opałowego lekkiego zgodnego z aktualną normą PNC99024 gatunek L1 do siedziby Zamawiającego w orientacyjnej ilości 170 m3 w ciągu 12 miesięcy. Dostawa autocysterną do podziemnego zbiornika przy jednorazowej ilości od 5 do 10 m3. Wszelkie koszty dostawy, a w szczególności koszt transportu, ponosi Wykonawca.
Interne Kennung: Część Nr 1
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
Menge: 170 000 Liter
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa oleju napędowego
Beschreibung: Dostawa oleju napędowego zgodnego z aktualną normą PNEN590 do siedziby Zamawiającego w orientacyjnej ilości 175 m3 w ciągu 12 miesięcy. Dostawa autocysterną do przenośnego, naziemnego zbiornika. Jednorazowa ilość od 3 do 6 m3. Wszelkie koszty dostawy, a w szczególności koszt transportu, ponosi Wykonawca.
Interne Kennung: Część Nr 2
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Menge: 175 000 Liter