2. Verfahren
Verfahren
Titel: 22020-10 ROK Borden
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van verkeersborden, straatnaamborden en toebehoren Aantallen over 4 jaar: 3920 borden
Interne Kennung: 22020-10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bij de uitvoering van deze opdracht gelden de technische specificaties, uitvoeringsvoorwaarden en het Programma van Eisen (PvE). De eisen hebben een knock-out karakter: Inschrijvers moeten volledig en onvoorwaardelijk aan elke eis voldoen om in aanmerking te komen voor gunning. Met inschrijving op de aanbesteding geven Inschrijvers aan onverkort aan alle eisen te voldoen bij de uitvoering van de opdracht en dat desgevraagd aan te tonen. Als een Inschrijver niet aan een eis voldoet, dan moet zijn inschrijving ongeldig verklaard worden. De Inschrijver wordt dan uitgesloten van verdere deelname aan de aanbesteding. In het PvE zijn vastgelegd en omschreven: 1. de inhoud van de opdracht; 2. de technische specificaties; 3. de uitvoeringsvoorwaarden.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: P1
Beschreibung: ROK borden Flevoland Aantal verkeersborden over 4 jaar: 3920 stuks
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 22020-10
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34992200 Verkeersborden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1