See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP.23.2025 - Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Policji woj. małopolskiego – 9 Komend woj. małopolskiego
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, Komendy Powiatowej Policji w: Chrzanowie, Dąbrowie Tarnowskiej, Krakowie, Myślenicach, Olkuszu, Proszowicach, Suchej Beskidzkiej, Wieliczce oraz Centralnego Biura Śledczego Policji, Biura Spraw Wewnętrznych Policji oraz Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości wykonujący obowiązki służbowe na terenie działania w/w jednostki Policji, a także w przypadku zaistnienia takiej konieczności policjanci i pracownicy innych jednostek Policji woj. małopolskiego - w zależności od wybranego zadania. 2) Zamówienie zostało podzielone na 9 części (zadań) ze względu na właściwość terytorialną poszczególnych jednostek Policji woj. małopolskiego a) Zadanie nr 1 – świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Policji woj. małopolskiego: KMP w Krakowie; Zakres badań został określony w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ (dla zadania 1). Miejsce świadczenie usług - Zamawiający wymaga aby usługi opisane w tej części zamówienia świadczone były na terenie miasta Kraków. b) Zadanie nr 2 – świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Policji woj. małopolskiego: KPP w Chrzanowie; Zakres badań został określony w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ (dla zadania 2). Miejsce świadczenie usług - Zamawiający wymaga aby usługi opisane w tej części zamówienia świadczone były na terenie miasta Chrzanów. c) Zadanie nr 3 – świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Policji woj. małopolskiego: KPP w Dąbrowie Tarnowskiej; Zakres badań został określony w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ (dla zadania 3). Miejsce świadczenie usług - Zamawiający wymaga aby usługi opisane w tej części zamówienia świadczone były na terenie miasta Dąbrowa Tarnowska. d) Zadanie nr 4 – świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Policji woj. małopolskiego: KPP w Krakowie; Zakres badań został określony w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ (dla zadania 4). Miejsce świadczenie usług - Zamawiający wymaga aby usługi opisane w tej części zamówienia świadczone były na terenie miasta Kraków. e) Zadanie nr 5 – świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Policji woj. małopolskiego: KPP w Myślenicach; Zakres badań został określony w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ (dla zadania 5). Miejsce świadczenie usług - Zamawiający wymaga aby usługi opisane w tej części zamówienia świadczone były na terenie miasta Kraków lub Myślenice lub Dobrzyce. f) Zadanie nr 6 – świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Policji woj. małopolskiego: KPP w Olkuszu; Zakres badań został określony w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ (dla zadania 6). Miejsce świadczenie usług - Zamawiający wymaga aby usługi opisane w tej części zamówienia świadczone były na terenie miasta Olkusz. g) Zadanie nr 7 – świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Policji woj. małopolskiego: KPP w Proszowicach; Zakres badań został określony w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ (dla zadania 7). Miejsce świadczenie usług - Zamawiający wymaga aby usługi opisane w tej części zamówienia świadczone były na terenie miasta Kraków lub Proszowice lub Miechów. h) Zadanie nr 8 – świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Policji woj. małopolskiego: KPP w Suchej Beskidzkiej; Zakres badań został określony w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ (dla zadania 8). Miejsce świadczenie usług - Zamawiający wymaga aby usługi opisane w tej części zamówienia świadczone były na terenie miasta Sucha Beskidzka. i) Zadanie nr 9 – świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Policji woj. małopolskiego: KPP w Wieliczce. Zakres badań został określony w załączniku nr 2 do niniejszej SWZ (dla zadania 9). Miejsce świadczenie usług - Zamawiający wymaga aby usługi opisane w tej części zamówienia świadczone były na terenie miasta Kraków lub Wieliczka. 3) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia oraz przewidywane ilości świadczeń są zawarte w załączniku nr 2 do SWZ – formularz cenowy i załącznik nr 4 – projekt umowy. 4) Usługa będzie świadczona w zależności od potrzeb Zamawiającego. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w załączniku nr 2 do SWZ (formularz cenowy) są wartościami prognozowanymi. Wartości te wskazane są jedynie w celu wyboru oferty najkorzystniejszej przez Zamawiającego oraz nie stanowią zobowiązania Zamawiającego wobec Wykonawcy. Jednocześnie, Zamawiający gwarantuje wykonanie umowy na poziomie min. 70% wartości umowy określonej w §7 ust. 2. 5) Wykonawca gwarantuje wykonanie wszystkich badań w maksymalnie 3 dni robocze, uwzględniając dzień zgłoszenia się policjanta/pracownika do wykonania badań. 6) Policjant/pracownik zgłaszający się do wykonania badań kontrolnych, musi mieć je wykonane wraz z wydaniem orzeczenia w dniu zgłoszenia – pod warunkiem zgłoszenia się do godziny 12:00. 7) Zamawiający nie wymaga, aby badania były przeprowadzane w przeciągu 3 dni roboczych liczonych jeden po drugim. Zamawiający wymaga, aby wykonanie wszystkich badań nie przekraczało maksymalnego okresu 3 dni roboczych, z zachowaniem możliwości wcześniejszej rejestracji osobistej lub telefonicznej. Wskazanie terminu badań w takim przypadku musi się zawierać w przeciągu 14 dni roboczych od zgłoszenia, a czas trwania badań nie może przekraczać wymaganych 3 dni roboczych. 8) Po wyborze najkorzystniejszej oferty, a przed zawarciem umowy Wykonawca przedstawi: a) harmonogram dyspozycyjności personelu medycznego i potencjału technicznego po wyborze oferty najkorzystniejszej a przed zawarciem umowy. Harmonogram musi być zgodny z warunkami udziału w postępowaniu; b) ceny jednostkowe badań zawartych w pakietach badań (w tabelach numer 1-3, o których mowa w §3 ust. 2 wzoru umowy). 9) Umowa zostanie zawarta na okres 12 miesięcy od daty zawarcia
Vorherige Bekanntmachung: 201114-2025
Interne Kennung: ZP.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Policji woj. małopolskiego – KPP w Chrzanowie
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie oraz Centralnego Biura Śledczego Policji, Biura Spraw Wewnętrznych Policji oraz Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości wykonujący obowiązki służbowe na terenie działania w/w jednostki Policji, a także w przypadku zaistnienia takiej konieczności policjanci i pracownicy innych jednostek Policji woj. małopolskiego. 2) Zamawiający wymaga aby usługi opisane w tej części zamówienia świadczone były na terenie miasta Chrzanów. 3) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia oraz przewidywane ilości świadczeń są zawarte w załączniku nr 2 do SWZ – formularz cenowy i załącznik nr 4 – projekt umowy. 4) Usługa będzie świadczona w zależności od potrzeb Zamawiającego. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w załączniku nr 2 do SWZ (formularz cenowy) są wartościami prognozowanymi. Wartości te wskazane są jedynie w celu wyboru oferty najkorzystniejszej przez Zamawiającego oraz nie stanowią zobowiązania Zamawiającego wobec Wykonawcy. Jednocześnie, Zamawiający gwarantuje wykonanie umowy na poziomie min. 70% wartości umowy określonej w §7 ust. 2. 5) Wykonawca gwarantuje wykonanie wszystkich badań w maksymalnie 3 dni robocze, uwzględniając dzień zgłoszenia się policjanta/pracownika do wykonania badań. 6) Policjant/pracownik zgłaszający się do wykonania badań kontrolnych, musi mieć je wykonane wraz z wydaniem orzeczenia w dniu zgłoszenia – pod warunkiem zgłoszenia się do godziny 12:00. 7) Zamawiający nie wymaga, aby badania były przeprowadzane w przeciągu 3 dni roboczych liczonych jeden po drugim. Zamawiający wymaga, aby wykonanie wszystkich badań nie przekraczało maksymalnego okresu 3 dni roboczych, z zachowaniem możliwości wcześniejszej rejestracji osobistej lub telefonicznej. Wskazanie terminu badań w takim przypadku musi się zawierać w przeciągu 14 dni roboczych od zgłoszenia, a czas trwania badań nie może przekraczać wymaganych 3 dni roboczych. 8) Po wyborze najkorzystniejszej oferty, a przed zawarciem umowy Wykonawca przedstawi: a) harmonogram dyspozycyjności personelu medycznego i potencjału technicznego po wyborze oferty najkorzystniejszej a przed zawarciem umowy. Harmonogram musi być zgodny z warunkami udziału w postępowaniu; b) ceny jednostkowe badań zawartych w pakietach badań (w tabelach numer 1-3, o których mowa w §3 ust. 2 wzoru umowy). 9) Umowa zostanie zawarta na okres 12 miesięcy od daty zawarcia, lecz nie dłużej niż do wyczerpania kwoty na jaką zostanie zawarta umowa.
Interne Kennung: Zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Los: LOT-0006
Titel: Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Policji woj. małopolskiego – KPP w Olkuszu
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu oraz Centralnego Biura Śledczego Policji, Biura Spraw Wewnętrznych Policji oraz Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości wykonujący obowiązki służbowe na terenie działania w/w jednostki Policji, a także w przypadku zaistnienia takiej konieczności policjanci i pracownicy innych jednostek Policji woj. małopolskiego. 2) Zamawiający wymaga aby usługi opisane w tej części zamówienia świadczone były na terenie miasta Olkusz. 3) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia oraz przewidywane ilości świadczeń są zawarte w załączniku nr 2 do SWZ – formularz cenowy i załącznik nr 4 – projekt umowy. 4) Usługa będzie świadczona w zależności od potrzeb Zamawiającego. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w załączniku nr 2 do SWZ (formularz cenowy) są wartościami prognozowanymi. Wartości te wskazane są jedynie w celu wyboru oferty najkorzystniejszej przez Zamawiającego oraz nie stanowią zobowiązania Zamawiającego wobec Wykonawcy. Jednocześnie, Zamawiający gwarantuje wykonanie umowy na poziomie min. 70% wartości umowy określonej w §7 ust. 2. 5) Wykonawca gwarantuje wykonanie wszystkich badań w maksymalnie 3 dni robocze, uwzględniając dzień zgłoszenia się policjanta/pracownika do wykonania badań. 6) Policjant/pracownik zgłaszający się do wykonania badań kontrolnych, musi mieć je wykonane wraz z wydaniem orzeczenia w dniu zgłoszenia – pod warunkiem zgłoszenia się do godziny 12:00. 7) Zamawiający nie wymaga, aby badania były przeprowadzane w przeciągu 3 dni roboczych liczonych jeden po drugim. Zamawiający wymaga, aby wykonanie wszystkich badań nie przekraczało maksymalnego okresu 3 dni roboczych, z zachowaniem możliwości wcześniejszej rejestracji osobistej lub telefonicznej. Wskazanie terminu badań w takim przypadku musi się zawierać w przeciągu 14 dni roboczych od zgłoszenia, a czas trwania badań nie może przekraczać wymaganych 3 dni roboczych. 8) Po wyborze najkorzystniejszej oferty, a przed zawarciem umowy Wykonawca przedstawi: a) harmonogram dyspozycyjności personelu medycznego i potencjału technicznego po wyborze oferty najkorzystniejszej a przed zawarciem umowy. Harmonogram musi być zgodny z warunkami udziału w postępowaniu; b) ceny jednostkowe badań zawartych w pakietach badań (w tabelach numer 1-3, o których mowa w §3 ust. 2 wzoru umowy). 9) Umowa zostanie zawarta na okres 12 miesięcy od daty zawarcia, lecz nie dłużej niż do wyczerpania kwoty na jaką zostanie zawarta umowa.
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0008
Titel: Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Policji woj. małopolskiego – KPP w Suchej Beskidzkiej
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej oraz Centralnego Biura Śledczego Policji, Biura Spraw Wewnętrznych Policji oraz Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości wykonujący obowiązki służbowe na terenie działania w/w jednostki Policji, a także w przypadku zaistnienia takiej konieczności policjanci i pracownicy innych jednostek Policji woj. małopolskiego. 2) Zamawiający wymaga aby usługi opisane w tej części zamówienia świadczone były na terenie miasta Sucha Beskidzka. 3) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia oraz przewidywane ilości świadczeń są zawarte w załączniku nr 2 do SWZ – formularz cenowy i załącznik nr 4 – projekt umowy. 4) Usługa będzie świadczona w zależności od potrzeb Zamawiającego. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w załączniku nr 2 do SWZ (formularz cenowy) są wartościami prognozowanymi. Wartości te wskazane są jedynie w celu wyboru oferty najkorzystniejszej przez Zamawiającego oraz nie stanowią zobowiązania Zamawiającego wobec Wykonawcy. Jednocześnie, Zamawiający gwarantuje wykonanie umowy na poziomie min. 70% wartości umowy określonej w §7 ust. 2. 5) Wykonawca gwarantuje wykonanie wszystkich badań w maksymalnie 3 dni robocze, uwzględniając dzień zgłoszenia się policjanta/pracownika do wykonania badań. 6) Policjant/pracownik zgłaszający się do wykonania badań kontrolnych, musi mieć je wykonane wraz z wydaniem orzeczenia w dniu zgłoszenia – pod warunkiem zgłoszenia się do godziny 12:00. 7) Zamawiający nie wymaga, aby badania były przeprowadzane w przeciągu 3 dni roboczych liczonych jeden po drugim. Zamawiający wymaga, aby wykonanie wszystkich badań nie przekraczało maksymalnego okresu 3 dni roboczych, z zachowaniem możliwości wcześniejszej rejestracji osobistej lub telefonicznej. Wskazanie terminu badań w takim przypadku musi się zawierać w przeciągu 14 dni roboczych od zgłoszenia, a czas trwania badań nie może przekraczać wymaganych 3 dni roboczych. 8) Po wyborze najkorzystniejszej oferty, a przed zawarciem umowy Wykonawca przedstawi: a) harmonogram dyspozycyjności personelu medycznego i potencjału technicznego po wyborze oferty najkorzystniejszej a przed zawarciem umowy. Harmonogram musi być zgodny z warunkami udziału w postępowaniu; b) ceny jednostkowe badań zawartych w pakietach badań (w tabelach numer 1-3, o których mowa w §3 ust. 2 wzoru umowy). 9) Umowa zostanie zawarta na okres 12 miesięcy od daty zawarcia, lecz nie dłużej niż do wyczerpania kwoty na jaką zostanie zawarta umowa.
Interne Kennung: Zadanie 8