2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA SLUŽBY A DODÁVKY V OBLASTI LESNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení DNS. Předmětem tohoto dynamického nákupního systému jsou služby a dodávky v oblasti lesního hospodářství pro zadavatele. Cílem zadavatele je disponovat širokým okruhem dodavatelů, kteří budou vyzýváni k podávání nabídek na realizaci jednotlivých dílčích veřejných zakázek a zajistit tak po dobu trvání DNS průběžné zadávání veřejných zakázek služby a dodávky v oblasti lesního hospodářství. DNS je rozdělen do kategorií ve smyslu ustanovení § 138 odst. 1 ZZVZ.
Interne Kennung: CN/115/CN/24
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77341000 Baumschnitt, 77210000 Holzgewinnung, 03452000 Bäume, 03451100 Setzlinge, 03400000 Erzeugnisse der Forst- und Holzwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA SLUŽBY A DODÁVKY V OBLASTI LESNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ - Kategorie I – pěstební služby ruční, prořezávky
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03452000 Bäume, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77341000 Baumschnitt, 77210000 Holzgewinnung, 03451100 Setzlinge, 03400000 Erzeugnisse der Forst- und Holzwirtschaft