2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa Edukatorium z Parkiem Filmowym" nr FENX.07.01-IP.04-0090/24
Beschreibung: Otwarta
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest: a)Wykonanie robót budowlanych w zakresie: Budowy budynku Edukatorium z Parkiem Filmowym wraz z zagospodarowaniem terenu oraz niezbędną infrastrukturą zewnętrzną, Rozbiórki dwóch istniejących budynków magazynowych. b)Dostawa i montaż urządzeń w zakresie: Wyposażenia Kinotechniki i pozostałych pomieszczeń w zaprojektowane instalacje i urządzenia. c)Uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznego i prawomocnego Pozwolenia na Użytkowanie nie później niż do dnia 29 lutego 2028 r. Zadanie jest dofinansowane ze środków UE w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 (FEnIKS 2021+), VII priorytetu „Kultura”, Działania FENX.07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej, Obszar 1: Rozwój infrastruktury kultury (zabytkowej i nie zabytkowej), w ramach Umowy o dofinansowanie nr FENX.07.01-IP.04-0090/24-00, Projektu pod nazwą: „Modernizacja infrastruktury przygotowania, produkcji i postprodukcji filmowej poprzez stworzenie innowacyjnego kompleksu filmowego WFDiF, zlokalizowanego na terenie Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie przy ul. Chełmskiej 21 ETAP I – STREFA EDUKACJI FILMOWEJ – EDUKATORIUM Z PARKIEM FILMOWYM” nr FENX.07.01-IP.04-0090/24.
Interne Kennung: P/2/2026/DZP