See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania Zarządu Zlewni w Gryficach poprzez wykonanie koszenia oraz naprawy szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług (prac) związanych z utrzymaniem w należytym stanie technicznym wałów przeciwpowodziowych na terenie działania Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Szczecinie Zarządu Zlewni w Grficach, poprzez wykonanie koszenia pielęgnacyjnego wałów przeciwpowodziowych wraz z usunięciem szkód spowodowanych przez dzikie zwierzęta, a także wykoszenia wraz odmuleniem rowów opaskowych zlokalizowanych przy wałach oraz wykonania innych prac, celem zapewnia sprawności wałów przeciwpowodziowych. Zamówienie jest realizowane w ramach zamówienia gwarantowanego wraz z możliwością skorzystania z prawa opcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 11 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 402114-2024
Interne Kennung: SZ.ROZ.2710.13.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: NW Gryfice
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zamówienie opcjonalne.
Los: LOT-0002
Titel: NW Kamień Pomorski
Interne Kennung: Część 2