2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor huren en onderhouden van waterkoelers op leidingwater
Beschreibung: Zorgpunt Waasland wenst na afloop van het vorige contract een nieuwe leverancier aan te stellen voor de levering, de plaatsing en het onderhouden van drinkwatersystemen op leidingwater. Deze waterkoelers staan in alle voorzieningen en gebouwen van het Zorgpunt Waasland. Deze opdracht bestaat uit de huur, de plaatsing en het onderhoud van drinkwatersystemen, aangesloten op het waterleidingnet. Het is de bedoeling dat er zowel gekoeld water, bruisend water als gefilterd water op kamertemperatuur kan getapt worden.
Interne Kennung: PPP0O4-4906/5107/2025-4906
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31141000 Wasserkühler
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-4906_1