33535-2026 - Abschlussbekanntmachung
Polen – Gemüse – ZAKUP I DOSTAWY WARZYW ORAZ OWOCÓW W 2025 R.
Bekanntmachung über die Auftragsausführung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP I DOSTAWY WARZYW ORAZ OWOCÓW W 2025 R.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawy warzyw oraz owoców w 2025 r. z podziałem na 2 części zamówienia. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Vorherige Bekanntmachung13840-2025
Interne Kennung40/SZP/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222000 Früchte und Nüsse
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść zamówienia nr 1 – Zakup i dostawa warzyw
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zakup i dostawa warzyw w 2025 r. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 , 2a i 5 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie będzie realizowane z wykorzystaniem prawa opcji. Opcja polega na powtórzeniu tego samego asortymentu dla ilości maksymalnych określonych w SWZ. Zamawiający informuje, ze jeśli ilość minimalna jest równa ilości maksymalnej oznacza to, że dla danej pozycji asortymentowej nie stosuje się prawa opcji.
LosLOT-0002
Titelczęść zamówienia nr 2 – Zakup i dostawa owoców
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa owoców w 2025 r. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załącznik nr 1, 2 , 2a i 5 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 03222000 Früchte und Nüsse