2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozowych
Beschreibung: Świadczenie usług przewozowych na linii 1 w Wejherowie i gminie Wejherowo, w dni powszednie od poniedziałku do piątku oraz na liniach 1, 3 i 16 w Wejherowie i gminie Wejherowo w soboty, niedziele i święta, jednym autobusem miejskim niskopodłogowym o długości co najmniej 12 m
Interne Kennung: MZK/02/11/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: xxx
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług przewozowych na linii 1 w Wejherowie i gminie Wejherowo, w dni powszednie od poniedziałku do piątku oraz na liniach 1, 3 i 16 w Wejherowie i gminie Wejherowo w soboty, niedziele i święta, jednym autobusem miejskim niskopodłogowym o długości co najmniej 12 m
Interne Kennung: MZK/02/05/2025