2. Verfahren
Verfahren
Titel: Heraanbesteding RET Schoonmaakdiensten
Beschreibung: Deze aanbesteding is onderverdeeld in drie (3) percelen. Een Inschrijving dient u in per perceel. U kunt uw Inschrijving indienen voor: één n (1), twee (2) of drie (3) percelen. De perceelindeling wordt in dit hoofdstuk nader toegelicht. De volledige en uitputtende beschrijving van de werkzaamheden per perceel is opgenomen in het Programma van Eisen (PvE), dat integraal onderdeel uitmaakt van deze aanbesteding. Perceelnummer Onderwerp Perceel 1 Kantoren, remises/werkplaatsen, metrostations en eindpunten Perceel 2 Rollend materieel Perceel 3 Baan- & wisselreiniging
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zie Planning van de Openbare procedure in leidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie Planning van de Openbare procedure in leidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000