335359-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen im Energiebereich – Výběr provozovatele plynových kotelen
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýběr provozovatele plynových kotelen
BeschreibungZa zadání koncese na služby se považuje uzavření úplatné smlouvy, kterou zadavatel a) zadá poskytnutí činností dodavateli, přičemž protiplnění dodavatele spočívá v právu braní užitků vyplývajících z poskytování služeb v podobě plateb a b) zadavatel na dodavatele přenáší provozní riziko spojené s braním užitků vyplývajících z poskytování služeb.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65400000 Andere Energieversorgungsquellen, 98350000 Dienstleistungen von öffentlichen Einrichtungen, 71314200 Verwaltungsdienste für Energieversorgung, 71356000 Dienstleistungen im technischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZadavatel v tomto zadávacím řízení vybírá provozovatele lokálních celkem 11 tepelných zdrojů (také Zařízení) v majetku MČ Brno-sever, s nímž uzavře koncesní smlouvu. Budoucí provozovatel (Koncesionář) bude mít tyto tepelné zdroje od zadavatele pronajaty a bude je provozovat, tj. bude zajišťovat dodávky tepla a teplé užitkové vody (TUV) do odběrných míst na tato Zařízení napojených, provede jejich rekonstrukci (10 Zařízení) a bude provádět opravy, údržbu a revize Zařízení tak, aby byly v perfektním provozuschopném stavu a splňovaly veškeré zákonné požadavky a technické normy a bude též zajišťovat poskytování havarijní služby a poradenské činnosti. Zařízení jsou a zůstanou v majetku zadavatele. Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky tedy je: 1) Pronájem 11 Zařízení zadavatelem Koncesionáři 2) Provozování 11 Zařízení, výroba a rozvod tepelné energie Koncesionářem, 3) Provedení rekonstrukce 10 Zařízení Koncesionářem vč. zajištění zpracování projektové dokumentace 4) Provádění běžných oprav, údržby a servisu a revizí 11 Zařízení Koncesionářem 5) Poskytování havarijní služby pro 11 tepelných zdrojů Koncesionářem 6) Provádění oprav Koncesionářem 7) Poskytování poradenské činnosti Koncesionářem zadavateli
Interne Kennung1