2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wsparcie systemu wydruku podążającego oraz poufnego PaperCut MF wraz z zakupem urządzeń i licencji”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Dostawa i uruchomienie 15 sztuk nowych monochromatycznych oraz kolorowych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących; 2) Usługa wsparcia wydruku, dla eksploatowanych w siedzibie zamawiającego: • monochromatycznych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących w liczbie 9 sztuk firmy Triumph Adler • kolorowych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących w liczbie 7 sztuk firmy Canon • nowo zakupionych wielofunkcyjnych urządzeń drukujących w liczbie 15 sztuk z uwzględnieniem obsługi napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych dla wszystkich urządzeń objętych umową; Okres świadczenia usługi wsparcia wydruku przez 48 miesięcy. 3) Dostawa, instalacja i uruchomienie 7 sztuk nowych licencji, rebranding 13 sztuk posiadanych już przez Zamawiającego licencji do systemu zarządzania wydrukiem podążającym i poufnym PaperCut MF wraz z instalacją tego systemu na nowo zakupionych wielofunkcyjnych urządzeniach drukujących z uwzględnieniem dokonywania zmian programistycznych w oprogramowaniu urządzeń zgodnie z potrzebami Zamawiającego oraz wsparciem producenta do systemu wydruku podążającego i poufnego PaperCut MF. Okres świadczenia usługi wsparcia do systemu PaperCut : 48 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do umowy, której projekt stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp w obszarze zamówienia dotyczącym usługi wsparcia wydruku, o którym mowa w pkt. I opisu przedmiotu zamówienia. a) rodzaj/zakres opcji: Opcja dodatnia – zwiększenie przedmiotu zamówienia w zakresie obejmującym usługę wsparcia wydruku do 30% wartości netto całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy należnego za realizację przedmiotu umowy. b) okoliczności skorzystania z możliwości opcji: Wyczerpanie kwoty należnej Wykonawcy za zrealizowanie zamówienia podstawowego w zakresie usługi wsparcia wydruku. c) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. d) O zamiarze skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę pisemnie. e) Wykonawcy nie będzie przysługiwało roszczenie odszkodowawcze z tytułu nie skorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego.
Interne Kennung: 6/26/KB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen, 72611000 Technische Computerunterstützung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30232110 Laserdrucker
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp w obszarze zamówienia dotyczącym usługi wsparcia wydruku, o którym mowa w pkt. I opisu przedmiotu zamówienia. a) rodzaj/zakres opcji: Opcja dodatnia – zwiększenie przedmiotu zamówienia w zakresie obejmującym usługę wsparcia wydruku do 30% wartości netto całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy należnego za realizację przedmiotu umowy. b) okoliczności skorzystania z możliwości opcji: Wyczerpanie kwoty należnej Wykonawcy za zrealizowanie zamówienia podstawowego w zakresie usługi wsparcia wydruku. c) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. d) O zamiarze skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę pisemnie. e) Wykonawcy nie będzie przysługiwało roszczenie odszkodowawcze z tytułu nie skorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego.