See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem wyposażenia specjalistycznego do pracowni zawodowej (urządzenia do pracowni samochodowej - s. 125 C) w Zespole Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących przy ul. Filarowej 52 w Bielsku-Białej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa wraz z montażem wyposażenia specjalistycznego do pracowni zawodowej (urządzenia do pracowni samochodowej - s. 125 C) w Zespole Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących przy ul. Filarowej 52 w Bielsku-Białej . Na wykonanie zamówienia przedmiotowej części składa się w szczególności: - przekazanie Zamawiającemu wraz z ofertą kart technicznych, katalogowych, specyfikacji lub innych dokumentów określających producenta i model Wyposażenia (które zostaną wskazane przez Dostawcę w Formularzu wyceny zamówienia), dla potwierdzenia zgodności wszystkich składowych danego wyposażenia z SOPZ; − zabezpieczenie miejsca dostawy/montażu/instalacji; − dostawa oraz wniesienie Wyposażenia; − ustawienie, montaż, regulacja, instalacja Wyposażenia w pomieszczeniach opisanych w dokumentacji zamówienia; − uruchomienie wraz ze sprawdzeniem poprawności działania Wyposażenia; − udzielenie Zamawiającemu, bezterminowych i niewyłącznych licencji na oprogramowanie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania sprzętu, zwane dalej „oprogramowaniem”; − dostarczenie Zamawiającemu oryginałów lub potwierdzonych za zgodność z oryginałem, instrukcji obsługi i konserwacji, wszelkich niezbędnych atestów, certyfikatów, deklaracji zgodności itp. dostarczonego Wyposażenia w języku polskim w wersji papierowej (niezwłocznie po zawarciu umowy), − oznakowanie Wyposażenia naklejkami (wielkość naklejek należy dobrać zgodnie z wielkością danego wyposażenia, mając na uwadze zapisy Szczegółowego Opisu Przedmiotu Zamówienia); − przeszkolenia pracowników Użytkownika z zakresu użytkowania i eksploatacji Wyposażenia (potwierdzone protokolarnie przez Użytkownika i Dostawcę); − przekazanie instrukcji użytkowania i eksploatacji; − uporządkowanie miejsca dostawy.
Vorherige Bekanntmachung: 235237-2026
Interne Kennung: ZP.271.2.37.2026.KC
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001