2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie sporthal Alexander
Beschreibung: Sportbedrijf Projecten BV ontwikkelt en realiseert duurzame, multifunctionele sportaccommodaties in stedelijke omgeving. Vanuit een sterke verbondenheid met de stad Rotterdam en in nauwe samenwerking met de gemeente en Sportbedrijf Rotterdam wordt gewerkt aan toekomstbestendige sportlocaties die bewegen, ontmoeten en maatschappelijke waarde stimuleren. Met een bruto vloeroppervlak van circa 3.500 m² behoort Sporthal Alexander tot de grotere sporthallen binnen de gemeente Rotterdam. Het uitgangspunt van deze aanbesteding is het realiseren van een toegankelijke, duurzame en toekomstbestendige sportaccommodatie. De vernieuwde sporthal dient geschikt te zijn voor bewegingsonderwijs, topsport, breedtesport en recreatief gebruik, en moet voor een periode van minimaal 40 jaar inzetbaar zijn voor alle Rotterdammers. Wordt toegelicht in de gunningsleidraad
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45262700 Umbau von Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1