2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak dienstverlening en Glasbewassing
Beschreibung: Zie hoofdstuk 3 van het beschrijvend document Hogeschool Rotterdam heeft de omvang van de Raamovereenkomst geraamd op €28.500.000,- inclusief verwachte indexatie (o.b.v. historische gegevens) gedurende looptijd van acht (8) jaar exclusief BTW.
Interne Kennung: 2026/005/VeF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De mogelijkheid tot tweemaal een verlenging van twee (2) jaar.