335534-2026 - Ergebnis
Tschechien – Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel – Nábytek a ostatní vybavení na akci Výstavba chráněného bydlení, Nemocniční 1108
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNábytek a ostatní vybavení na akci Výstavba chráněného bydlení, Nemocniční 1108
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a montáž nábytku a ostatního vybavení do nového chráněného bydlení v Prachaticích (včetně dopravy, montáže vč. připojení vestavných spotřebičů, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, zajištění záručního servisu a likvidace odpadů vzniklých v souvislosti s dodávkou) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Jedná se o vybavení pokojů klientů (vč. kuchyňských linek s vestavnými spotřebiči, vestavných skříní) a společenských místností, dodávku sedacího, kancelářského a provozního nábytku a nábytku venkovního. Předmět plnění je blíže vymezen v zadávací dokumentaci.
Interne KennungOVZS 19103/2026/irst
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelNábytek a ostatní vybavení
BeschreibungPředmětem plnění 1. části veřejné zakázky je dodávka a montáž nábytku a ostatního vybavení do nového chráněného bydlení v Prachaticích (včetně dopravy, montáže vč. připojení vestavných spotřebičů, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, zajištění záručního servisu a likvidace odpadů vzniklých v souvislosti s dodávkou) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Jedná se o vybavení pokojů klientů a společenských místností, dodávku sedacího, kancelářského a provozního nábytku a nábytku venkovního. Předmět plnění je blíže vymezen v zadávací dokumentaci. Přesný rozsah dodávky je definován ve výkaze výměr (příloha č. 6.1 zadávací dokumentace).
Interne Kennung1. část VZ
LosLOT-0002
TitelPolohovací lůžka a noční stolky
BeschreibungPředmětem plnění 2. části veřejné zakázky je dodávka a montáž 12 ks atypických elektrických polohovacích lůžek s matrací a příslušenstvím a 12 ks nočních stolků do pokojů nového chráněného bydlení v Prachaticích (včetně. dopravy, montáže, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, zajištění záručního servisu a likvidace odpadů vzniklých v souvislosti s dodávkou) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Předmět plnění je blíže vymezen v zadávací dokumentaci. Přesný rozsah dodávky je definován ve výkaze výměr (příloha č. 6.2 zadávací dokumentace).
Interne Kennung2. část VZ
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke