2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Montaż instalacji OZE na terenie Gminy Mokrsko”- powt.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Montaż instalacji OZE na terenie Gminy Mokrsko”. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach: Projekt FELD.02.05-IZ.00-0071/23 realizowany w ramach FELD.02.05 Działanie: Odnawialne źródła energii w ramach Priorytetu: Fundusze europejskie dla zielonego łódzkiego, Program: Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: 1) Instalacji fotowoltaicznych w ilości 116 szt. wraz z magazynami energii 2) Pomp ciepła - ilość instalacji 21 szt. 3) Kotłów na biomasę - ilość instalacji 16 szt. Przedsięwzięcie będzie realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w programie funkcjonalno - użytkowym, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: IR.271.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 31712331 Photovoltaische Zellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 42511110 Wärmepumpen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 44621200 Heizkessel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Montaż instalacji OZE na terenie Gminy Mokrsko”. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach: Projekt FELD.02.05-IZ.00-0071/23 realizowany w ramach FELD.02.05 Działanie: Odnawialne źródła energii w ramach Priorytetu: Fundusze europejskie dla zielonego łódzkiego, Program: Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: 1) Instalacji fotowoltaicznych w ilości 116 szt. wraz z magazynami energii 2) Pomp ciepła - ilość instalacji 21 szt. 3) Kotłów na biomasę - ilość instalacji 16 szt. Przedsięwzięcie będzie realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w programie funkcjonalno- użytkowym, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ.