335581-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bau von Fernheizleitungsnetzen – FM_Lokalita "Berlín 2"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFM_Lokalita "Berlín 2"
BeschreibungPředmětem této zakázky je výstavba nového primárního horkovodního potrubí zadavatele v rámci stavby FM_Lokalita "Berlín 2", a to v souladu se zpracovanou dokumentací pro výběr zhotovitele, podmínkami a termíny uvedenými v dokumentaci, v zadání, ve smlouvě o dílo a zároveň v souladu s veškerými platnými právními předpisy, normami, zákony a vyhláškami ČR. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung2614-0004-09A
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen
5. Los
LosLOT-0001