See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diagnostyka gazociągu DN1000 Polska-Słowacja za pomocą tłoków pomiarowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest diagnostyka gazociągu DN1000 Polska-Słowacja za pomocą tłoków pomiarowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawierają Załączniki do SWZ.
Interne Kennung: ZP/2026/03/0008/PE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76100000 Fachdienste für die Erdgasindustrie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest diagnostyka gazociągu DN1000 Polska-Słowacja za pomocą tłoków pomiarowych”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawierają Załączniki do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy