See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków1
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Leki różne 1 Pakiet nr 2 - Leki różne 2 Pakiet nr 3 - Leki różne 3 Pakiet nr 4 - Leki kardiologiczne Pakiet nr 5 - Leki różne 4 Pakiet nr 6 - Leki różne 5 Pakiet nr 7 - Leki różne 6 Pakiet nr 8 - Leki różne 7 Pakiet nr 9 - Szczepionki Pakiet nr 10 - Leki różne 8 Pakiet nr 11 - Płyn do znieczuleń Pakiet nr 12 - Antybiotyki i inne leki Pakiet nr 13 - Leki różne, żelazo, idarucizumab, sacubitril, glucagon, insuliny Pakiet nr 14 - Leki RTU, etomidatum, propofol Pakiet nr 15 - Terlipressinum Pakiet nr 16- Leki RTU, ondasetron Pakiet nr 17 - Leki recepturowe Pakiet nr 18 - Alteptase Pakiet nr 19 - Aztreonam Pakiet nr 20 - Szczepionka przeciwko grypie Pakiet nr 21 - Szczepionka przeciwko durowi brzusznemu Pakiet nr 22 - Dapagliflozin Pakiet nr 23 - Leki różne 9 Pakiet nr 24 - Isosorbidi mononitras Pakiet nr 25 - Darbepoetin Pakiet nr 26 - Gentamicin IV Pakiet nr 27 - Human Albumin Pakiet nr 28 - Nadroparinum Pakiet nr 29 - Leki różne 10 Pakiet nr 30 - Immunoglobulina ludzka Pakiet nr 31 - Szczepionka przeciwtężcowa Pakiet nr 32 - Szczepionki na WZW Pakiet nr 33 - Szczepionka przeciwko błonicy i tężcowi Pakiet nr 34 - Szczepionka przeciwko odrze, śwince i różyczce Pakiet nr 35 - Szczepionka przeciwko wściekliźnie
Vorherige Bekanntmachung: 122908-2026
Interne Kennung: 05/ZP/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel, 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Leki kardiologiczne
Beschreibung: Leki kardiologiczne
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Leki różne 5
Beschreibung: Leki różne 5
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Leki różne 6
Beschreibung: Leki różne 6
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Leki różne 8
Beschreibung: Leki różne 8
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Płyn do znieczuleń
Beschreibung: Płyn do znieczuleń
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Antybiotyki i inne leki
Beschreibung: Antybiotyki i inne leki
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Leki RTU, etomidatum, propofol
Beschreibung: Leki RTU, etomidatum, propofol
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - Darbepoetin
Beschreibung: Darbepoetin
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 - Leki różne 10
Beschreibung: Leki różne 10
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 - Immunoglobulina ludzka
Beschreibung: Immunoglobulina ludzka