See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów do urządzeń badających zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu oraz kaset testowych do detekcji narkotyków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do urządzeń badających zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu oraz kaset testowych do detekcji narkotyków dla potrzeb jednostek Policji garnizonu małopolskiego, z następującym podziałem na zadania: 1) Zadanie 1: Dostawa ustników do urządzeń ALCO-SENSOR IV; 2) Zadanie 2: Dostawa ustników tzw. „SŁOMKI” do urządzenia Alkomat stacjonarny model AL.-4000; 3) Zadanie 3: Dostawa ustników typu „A” i typu „D”; 4) Zadanie 4: Dostawa ustników zakładanych z boku do alkotestu Drager 7510 i kaset testowych do przenośnego urządzenia do detekcji narkotyków w ślinie Drager Drug Test 5000; 5) Zadanie 5: Dostawa kaset do UTC Drug Tester; 6) Zadanie 6: Dostawa kaset do ALERE DDS 2/ ABBOTT SO ToXA; 7) Zadanie 7: Dostawa kaset do przenośnego urządzenia do detekcji narkotyków w ślinie AQUILASCAN. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu i wielkość zamówienia zawarte są w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – „Opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy”. 3. Maksymalna wielkość zamówienia została określona w załączniku nr 2 do SWZ – „Opisie przedmiotu zamówienia - formularzu cenowym”. 4. Dostawy realizowane będą do Magazynu Wydziału Gospodarki Materiałowo – Technicznej KWP zlokalizowanego na terenie miasta Krakowa (ul. Mogilska 109). Zamawiający wymaga należycie zabezpieczonej dostawy, właściwej dla danego asortymentu. 5. Długość okresu gwarancji w zakresie: 1) Zadania nr 1 nie krótszy niż 36 miesięcy licząc od każdej dostawy. 2) Zadania nr 2 nie krótszy niż 24 miesiące licząc od każdej dostawy; 3) Zadania nr 3 nie krótszy niż 36 miesięcy licząc od każdej dostawy. 4) Zadania nr 4 nie krótszy niż 36 miesięcy licząc od każdej dostawy dla dostawy ustników oraz nie krótszy niż 12 miesięcy licząc od każdej dostawy dla kaset testowych 5) Zadania nr 5 nie krótszy niż 12 miesięcy licząc od każdej dostawy. 6) Zadania nr 6 nie krótszy niż 12 miesięcy licząc od każdej dostawy; 7) Zadania nr 7 nie krótszy niż 12 miesięcy licząc od każdej dostawy. 6. Zawarcie umowy ramowej nie pozbawia Zamawiającego prawa do zamawiania przedmiotowych dostaw w drodze odrębnych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego. 7. Wskazane przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia nazwy handlowe podane są jedynie jako przykłady produktów spełniających określone wymagania i nie obligują Wykonawców do składania ofert jedynie na te produkty. 8. Zw względu n
Vorherige Bekanntmachung: 235149-2026
Interne Kennung: ZP.51.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Ofertę należy sporządzić zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ: druk Formularz ofertowy. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: a) wypełniony załącznik nr 2 – „Opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy” w zakresie zadań objętych ofertą. UWAGA!!! Przewidywane ilości podane w „Opisie przedmiotu zamówienia - formularzu cenowym” są wartościami prognozowanymi. Wartości te wskazane są jedynie w celu wyboru oferty najkorzystniejszej przez Zamawiającego oraz nie stanowią zobowiązania Zamawiającego wobec Wykonawcy. b) pełnomocnictwo (jeżeli dotyczy – załącznik nr 3 do SWZ). 2) Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy. 3) Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 4) Ofertę składa się w postaci elektronicznej w systemie pod adresem https://malopolska-policja.ezamawiajacy.pl w terminie wskazanym w SWZ. 5) Oferta i wszystkie załączone dokumenty powinny być sporządzone w języku polskim, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem kwalifikowanym osoby uprawnionej do reprezentowania wykonawcy (skan odręcznie podpisanych dokumentów nie jest formą ani postacią elektroniczną). Rekomendowanym wariantem podpisu jest typ wewnętrzny. Podpis formularza ofertowego wariantem podpisu w typie zewnętrznym również jest możliwy, tylko w tym przypadku, powstały oddzielny plik podpisu dla tego formularza należy załączyć w polu „Załączniki i inne dokumenty przedstawione w ofercie przez Wykonawcę”. Pozostałe dokumenty wchodzące w skład oferty lub składane wraz z ofertą, które są zgodne z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, mogą być zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby opatrzone podpisem typu zewnętrznego lub wewnętrznego. 6) Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 18 ust. 3 ustawy Pzp, nie ujawnia się informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, jeżeli wykonawca, wraz z przekazaniem takich informacji, zastrzegł, że nie mogą być one udostępniane oraz wykazał, że zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Wykonawca nie może zastrzec informacji, o których mowa w art. 222 ust. 5. Wszelkie informacje stanowiące tajemnice przedsiębiorstw, które Wykonawca pragnie zastrzec jako tajemnice przedsiębiorstwa, powinny zostać złożone w osobnym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku: „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”. 7) W przypadku podpisywania oferty przez osobę nieuprawnioną zgodnie z zapisami w dokumentach rejestrowych do oferty należy dołączyć pełnomocnictwo. Pełnomocnictwo musi być złożone w oryginale lub kopii poświadczonej notarialnie w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem kwalifikowanym – przykładowy wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 8) Wykonawca po upływie terminu do składania ofert nie może skutecznie dokonać zmiany ani wycofać złożonej oferty Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 7 części (zadań), zgodnie z opisem zamieszczonym w IV.1 SWZ oraz załącznikiem nr 2 do SWZ (formularz cenowy). Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę zadań. Zamawiający określa, iż jednemu (temu samemu) Wykonawcy może być udzielone zamówienie na dowolną liczbę zadań.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente, 38300000 Messinstrumente
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Dostawa ustników typu „A” i typu „D"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do urządzeń badających zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu oraz kaset testowych do detekcji narkotyków dla potrzeb jednostek Policji garnizonu małopolskiego: Zadanie 3: Dostawa ustników typu „A” i typu „D”; 2. Szczegółowe określenie przedmiotu i wielkość zamówienia zawarte są w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – „Opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy”. 3. Maksymalna wielkość zamówienia została określona w załączniku nr 2 do SWZ – „Opisie przedmiotu zamówienia - formularzu cenowym”. 4. Dostawy realizowane będą do Magazynu Wydziału Gospodarki Materiałowo – Technicznej KWP zlokalizowanego na terenie miasta Krakowa (ul. Mogilska 109). Zamawiający wymaga należycie zabezpieczonej dostawy, właściwej dla danego asortymentu. 5. Długość okresu gwarancji w zakresie: Zadania nr 3 nie krótszy niż 36 miesięcy licząc od każdej dostawy. 6. Zawarcie umowy ramowej nie pozbawia Zamawiającego prawa do zamawiania przedmiotowych dostaw w drodze odrębnych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego. 7. Wskazane przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia nazwy handlowe podane są jedynie jako przykłady produktów spełniających określone wymagania i nie obligują Wykonawców do składania ofert jedynie na te produkty.
Interne Kennung: Zadanie 3: Dostawa ustników typu „A” i typu „D"
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5: Dostawa kaset do UTC Drug Tester
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do urządzeń badających zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu oraz kaset testowych do detekcji narkotyków dla potrzeb jednostek Policji garnizonu małopolskiego: Zadanie 5: Dostawa kaset do UTC Drug Tester. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu i wielkość zamówienia zawarte są w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – „Opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy”. 3. Maksymalna wielkość zamówienia została określona w załączniku nr 2 do SWZ – „Opisie przedmiotu zamówienia - formularzu cenowym”. 4. Dostawy realizowane będą do Magazynu Wydziału Gospodarki Materiałowo – Technicznej KWP zlokalizowanego na terenie miasta Krakowa (ul. Mogilska 109). Zamawiający wymaga należycie zabezpieczonej dostawy, właściwej dla danego asortymentu. 5. Długość okresu gwarancji w zakresie: Zadania nr 5 nie krótszy niż 12 miesięcy licząc od każdej dostawy. 6. Zawarcie umowy ramowej nie pozbawia Zamawiającego prawa do zamawiania przedmiotowych dostaw w drodze odrębnych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego. 7. Wskazane przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia nazwy handlowe podane są jedynie jako przykłady produktów spełniających określone wymagania i nie obligują Wykonawców do składania ofert jedynie na te produkty.
Interne Kennung: Zadanie 5: Dostawa kaset do UTC Drug Tester
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie7: Dostawa kaset do przenośnego urządzenia do detekcji narkotyków w ślinie AQUILASCAN
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do urządzeń badających zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu oraz kaset testowych do detekcji narkotyków dla potrzeb jednostek Policji garnizonu małopolskiego: Zadanie 7: Dostawa kaset do przenośnego urządzenia do detekcji narkotyków w ślinie AQUILASCAN. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu i wielkość zamówienia zawarte są w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – „Opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy”. 3. Maksymalna wielkość zamówienia została określona w załączniku nr 2 do SWZ – „Opisie przedmiotu zamówienia - formularzu cenowym”. 4. Dostawy realizowane będą do Magazynu Wydziału Gospodarki Materiałowo – Technicznej KWP zlokalizowanego na terenie miasta Krakowa (ul. Mogilska 109). Zamawiający wymaga należycie zabezpieczonej dostawy, właściwej dla danego asortymentu. 5. Długość okresu gwarancji w zakresie: Zadania nr 7 nie krótszy niż 12 miesięcy licząc od każdej dostawy. 6. Zawarcie umowy ramowej nie pozbawia Zamawiającego prawa do zamawiania przedmiotowych dostaw w drodze odrębnych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego. 7. Wskazane przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia nazwy handlowe podane są jedynie jako przykłady produktów spełniających określone wymagania i nie obligują Wykonawców do składania ofert jedynie na te produkty.
Interne Kennung: Zadanie 7: Dostawa kaset do przenośnego urządzenia do detekcji narkotyków w ślinie AQUILASCAN