2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa trzech pojazdów spalinowych dla PR Gdynia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa trzech spalinowych pojazdów trakcyjnych dla PR Gdynia
Vorherige Bekanntmachung: 660284-2024
Interne Kennung: PZP1.240.2552.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dzierżawa trzech spalinowych pojazdów trakcyjnych dla PR Gdynia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa trzech spalinowych pojazdów trakcyjnych - szczegóły w OPZ
Menge: 3 Stück