See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy” poprzez usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy poprzez: integrację i rozbudowę systemów informatycznych świadczeniodawcy, digitalizację dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki, działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala oraz wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych. Efektem powyższych działań ma być poprawa funkcjonowania placówki medycznej, zwiększenie efektywności udzielania świadczeń, zapewnienie pacjentom właściwej opieki i lepszego dostępu do informacji na temat swojego stanu zdrowia poprzez wsparcie procesu informatyzacji w obszarze ochrony zdrowia.
Vorherige Bekanntmachung: 705117-2025
Interne Kennung: ZOZ.ZP.382-24/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ PRZEZ ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZYCY
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy” poprzez usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy poprzez: integrację i rozbudowę systemów informatycznych świadczeniodawcy, digitalizację dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki, działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala oraz wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych. Efektem powyższych działań ma być poprawa funkcjonowania placówki medycznej, zwiększenie efektywności udzielania świadczeń, zapewnienie pacjentom właściwej opieki i lepszego dostępu do informacji na temat swojego stanu zdrowia poprzez wsparcie procesu informatyzacji w obszarze ochrony zdrowia.
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen