See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Bystřice a v k.ú. Važice
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhů komplexních pozemkových úprav v k.ú. Bystřice a v k.ú. Važice, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí, ve znění pozdějších předpisů. Návrh KoPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možno zapsat do katastru nemovitostí. Do obvodu komplexní pozemkové úpravy bude zahrnuto celé k.ú. obce Bystřice, mimo zastavěné území obce a části území, které je řešeno v KoPÚ Střevač. Předpokládaná výměra řešeného území je v k.ú. 477 ha. Do obvodu komplexní pozemkové úpravy bude zahrnuto celé k.ú. obce Važice, mimo zastavěné území obce a části území, které je řešeno v KoPÚ Střevač. Předpokládaná výměra řešeného území je v k.ú. 141 ha.
Interne Kennung: SP7657/2022-514101
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001