2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sprzętu laboratoryjnego: sprzedaż i dostawa inkubatorów do hodowli komórek w podziale na 2 zadania KPO39
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu laboratoryjnego: sprzedaż i dostawa inkubatorów do hodowli komórek, które zostało podzielone na 2 niezależne części („Zadania”): 1.1. Zadanie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem i instalacją zestawu fabrycznie nowych inkubatorów CO2 (3 sztuki 2 typy: typ A - 2 sztuki oraz typ B - 1 sztuka) wraz z zestawem pipet automatycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do SWZ („OPZ dla Zadania 1”). Istotne postanowienia umowy stanowią załącznik nr 2 do SWZ („IPU”). 1.2. Zadanie 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem i instalacją zestawu fabrycznie nowych inkubatorów CO2 (2 sztuki 1 typy: typ A - 1 sztuka oraz typ B - 1 sztuka). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1B do SWZ („OPZ dla Zadania 2”). Istotne postanowienia umowy stanowią załącznik nr 2 do SWZ („IPU”).
Vorherige Bekanntmachung: 79221-2026
Interne Kennung: ADZ.261.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Ofertę w zakresie wybranego Zadania wraz oświadczeniami, o których mowa w Rozdziale VI SWZ, składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej, za pośrednictwem Platformy. 2. W przypadku braku możliwości otworzenia oferty, z przyczyn technicznych nie leżących po stronie Zamawiającego, spowodowanych przesłaniem pliku np. uszkodzonego, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za przesłanie pliku technicznie sprawnego (nieuszkodzonego). 3. Do oferty, którą stanowi wypełniony w wymaganym dla danej części przedmiotu zamówienia zakresie Formularz oferty (załącznik nr 3A / 3B do SWZ) należy załączyć: 3.1. oświadczenie/a, o których mowa w Rozdziale VI SWZ, 3.2. oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy, o którym mowa w Rozdziale V SWZ (jeżeli dotyczy), 3.3. przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w SWZ. 3.4. uzasadnienie zastrzeżenia tajemnicy przedsiębiorstwa, jeżeli wykonawca zastrzegł w ofercie informacje jako tajemnicę przedsiębiorstwa, 3.5. dokumenty potwierdzające wniesienie wadium, o ile było wymagane, 3.6. dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania wykonawcy na zasadach określonych w Rozdziale VI pkt 8 SWZ. 4. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający przewiduje, że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z udziału w postępowaniu na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy, art. 109 ust. 1 pkt 6, 8 i 10 ustawy oraz na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 6. Wykaz oświadczeń i dokumentów, jakie mają złożyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz niepodlegania wykluczeniu z udziału w postępowaniu zawarte są w rozdziale VII SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38436300 Inkubator-Rüttler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1. Dostawa wraz z wniesieniem i instalacją zestawu fabrycznie nowych inkubatorów CO2 (3 sztuki 2 typy: typ A - 2 sztuki oraz typ B - 1 sztuka) wraz z zestawem pipet automatycznych.
Beschreibung: Zadanie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem i instalacją zestawu fabrycznie nowych inkubatorów CO2 (3 sztuki 2 typy: typ A - 2 sztuki oraz typ B - 1 sztuka) wraz z zestawem pipet automatycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do SWZ („OPZ dla Zadania 1”). Istotne postanowienia umowy stanowią załącznik nr 2 do SWZ („IPU”).
Interne Kennung: ADZ.261.7.2026 - Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na rozszerzeniu zamówienia podstawowego w zakresie dotyczącym inkubatorów typu A oraz typu B o następujące świadczenie dodatkowe: 1. Przedłużenie okresu gwarancji jakości i rękojmi za wady ponad okres wskazany w OPZ (24 miesiące): 1.1 o dodatkowe 12 miesięcy, albo 1.2 o dodatkowe 24 miesiące - na warunkach tożsamych z gwarancją podstawową. 2. Warunki realizacji prawa opcji: 2.1. Decyzja co do realizacji prawa opcji jest wyłączną decyzją Zamawiającego, uzależnioną od faktycznych jego potrzeb i możliwości finansowych. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie w przypadku braku realizacji prawa opcji przez Zamawiającego. 2.2. Zamawiający poinformuje wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji w zakresie przedłużenia gwarancji (zgodnego z pkt.1.1 lub 1.2 powyżej) – do 7 dni od dnia zawarcia umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2. Dostawa wraz z wniesieniem i instalacją zestawu fabrycznie nowych inkubatorów CO₂ (2 sztuki 1 typy: typ A - 1 sztuka oraz typ B - 1 sztuka)
Beschreibung: Zadanie 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem i instalacją zestawu fabrycznie nowych inkubatorów CO2 (2 sztuki 1 typy: typ A - 1 sztuka oraz typ B - 1 sztuka). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1B do SWZ („OPZ dla Zadania 2”). Istotne postanowienia umowy stanowią załącznik nr 2 do SWZ („IPU”).
Interne Kennung: ADZ.261.7.2026 - Zadanie 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na rozszerzeniu zamówienia podstawowego w zakresie dotyczącym inkubatorów typu A oraz typu B o następujące świadczenia dodatkowe: 1. Przedłużenie okresu gwarancji jakości i rękojmi za wady ponad okres wskazany w OPZ (24 miesiące): 1.1. o dodatkowe 12 miesięcy, albo 1.2. o dodatkowe 24 miesiące - na warunkach tożsamych z gwarancją podstawową. 2. Warunki realizacji prawa opcji: 2.1. Decyzja co do realizacji prawa opcji jest wyłączną decyzją Zamawiającego, uzależnioną od faktycznych jego potrzeb i możliwości finansowych. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie w przypadku braku realizacji prawa opcji przez Zamawiającego. 2.2. Zamawiający poinformuje wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji w zakresie przedłużenia gwarancji zgodnego z pkt.1.1 lub 1.2 powyżej) – do 7 dni od dnia zawarcia umowy.