335777-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa karty anestezjologa wraz z wdrożeniem i integracją z systemem HIS.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa karty anestezjologa wraz z wdrożeniem i integracją z systemem HIS.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa karty anestezjologa wraz z wdrożeniem i integracją z systemem HIS. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019r. PZP, (Dz.U. z 2024r. poz. 1320) – dalej PZP, w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej przekraczającej progi unijne (art. 132 PZP) w oparciu o art. 138 ust. 4 ustawy Pzp. Zamówienie jest współfinansowane ze środków z Budżetu Województwa Lubelskiego i ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.2 "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia"- projekt pn. "Poprawa dostępności i rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej", nr wniosku o dofinansowanie: KPOD.07.03-IP.10-0106/25. Zamawiający przewiduje unieważnienie przedmiotowego postępowania w całości lub w części w przypadku zaistnienia okoliczności, o których mowa w art. 257 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Przedmiot zamówienia we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV) określony jest kodami: 48000000-8 – pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 72268000-1 – usługi dostawy oprogramowania 72260000-5 – usługi w zakresie oprogramowania 72262000-9 – usługi rozbudowy oprogramowania 72263000-6 – usługi wdrażania oprogramowania Na ofertę składają się: 1) uzupełniony formularz ofertowy, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ; 2) uzupełnione zestawienie minimalnych wymaganych parametrów technicznych, zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ. Wraz z ofertą, Wykonawca ma obowiązek złożyć: 1) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru – w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów; 2) jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w punkcie poprzedzającym: pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy; 3) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - o ile dotyczy; 4) oświadczenie i dokumenty wskazane w rozdz. VI A w zakresie tam określonym jako składane wraz z ofertą; 5) oświadczenie wykonawcy dotyczące spełniania zasad „DNSH”, stanowiący załącznik do swz. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku są zobowiązani ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno być złożone wraz z ofertą. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu, dotyczące: zdolności technicznej lub zawodowej: Podmiotowe środki dowodowe dotyczące potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, składane na wezwanie Zamawiającego przez wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona (w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego, nie krótszym niż 10 dni). W celu potwierdzenia spełniania przez wykonawcę warunku udziału w postępowaniu dotyczącego zdolności technicznych lub zawodowych zgodnie z treścią rozdz. V ust. 1 pkt 4) Zamawiający żąda wykazu wykonanej dostawy w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane należycie, zgodnie z załącznikiem nr 10 do swz.
Vorherige Bekanntmachung241048-2026
Interne KennungZP.26.34.2026.JP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa karty anestezjologa wraz z wdrożeniem i integracją z systemem HIS
BeschreibungDostawa karty anestezjologa wraz z wdrożeniem i integracją z systemem HIS - zgodnie z zał. 4 do swz