See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa staplerów chirurgicznych, akcesoria do diatermii oraz sprzętu medycznego 1 x użytku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa staplerów chirurgicznych, akcesoria do diatermii oraz sprzętu medycznego 1 x użytku. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje 11 części Kod CPV: 33140000-3, 33191100-6 Część nr 1 – Oprzyrządowanie wysokospecjalistyczne do platformy chirurgicznej CPV - 33140000-3 Część nr 2- Staplery i ładunki do staplerów 1 x użytku CPV 33140000-3 Część nr 3- Staplery skórne CPV 33140000-3 Część nr 4- Czyścik do nożyków do elektrokoagulacji CPV 33140000-3 Część nr 5- Podwiązka Endo-Loop CPV 33140000-3 Część nr 6- Endostaplery i ładunki do endostaplerów 1 x użytku CPV 33140000-3 Część nr 7- Akcesoria do diatermii ERBE, VALLEYLAB, EMED CPV 33140000-3 Część nr 8- Staplery chirurgiczne wraz z dzierżawą uchwytu wielorazowego użytku: 8A - Staplery chirurgiczne CPV 33140000-3 8B - Dzierżawa uchwytu wielorazowego użytku, Część nr 9 - Sprzęt medyczny 1xużytku do diatermii firmy Erbe VIO 3 z przystawką argonową i odsysaczem dymów będące w posiadaniu zamawiającego CPV 33160000-9 Część nr 10 - Znacznik Magtrace do systemu Sentimag będącego w posiadaniu Zamawiającego CPV – 33140000-3 Część nr 11 - Rękawy do sterylizacji - uniwersalne -STEAM, VH202 CPV – 33191100-6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Oprzyrządowanie wysokospecjalistyczne do platformy chirurgicznej
Beschreibung: Oprzyrządowanie wysokospecjalistyczne do platformy chirurgicznej
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Staplery i ładunki do staplerów 1 x użytku
Beschreibung: Staplery i ładunki do staplerów 1 x użytku
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 –Staplery skórne
Beschreibung: Staplery skórne
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 –Czyścik do nożyków do elektrokoagulacji
Beschreibung: Czyścik do nożyków do elektrokoagulacji
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 –Podwiązka Endo-Loop
Beschreibung: Podwiązka Endo-Loop
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 –Endostaplery i ładunki do endostaplerów 1 x użytku
Beschreibung: Endostaplery i ładunki do endostaplerów 1 x użytku
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 –Akcesoria do diatermii ERBE, VALLEYLAB, EMED
Beschreibung: Akcesoria do diatermii ERBE, VALLEYLAB, EMED
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 –Staplery chirurgiczne wraz z dzierżawą uchwytu wielorazowego użytku
Beschreibung: Staplery chirurgiczne wraz z dzierżawą uchwytu wielorazowego użytku
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 9 –Sprzęt medyczny 1xużytku do diatermii firmy Erbe VIO 3 z przystawką argonową i odsysaczem dymów będące w posiadaniu zamawiającego
Beschreibung: Sprzęt medyczny 1xużytku do diatermii firmy Erbe VIO 3 z przystawką argonową i odsysaczem dymów będące w posiadaniu zamawiającego
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 10 –Znacznik Magtrace do systemu Sentimag będącego w posiadaniu Zamawiającego
Beschreibung: Znacznik Magtrace do systemu Sentimag będącego w posiadaniu Zamawiającego
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 11 –Rękawy do sterylizacji - uniwersalne -STEAM, VH202
Beschreibung: Rękawy do sterylizacji - uniwersalne -STEAM, VH202
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte