See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy materiałów do artroskopii
Beschreibung: Dostawy materiałów do artroskopii na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 17A/ZP/2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dostawy materiałów do artroskopii według załącznika nr 1 do Umowy – FORMULARZ CENOWY – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.