335853-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Usługi dotyczące systemu skierowanego do Dotacjobiorców dotacji współfinansowanych z Programu Pomocy Technicznej dla Funduszy Europejskich (“SID”)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi dotyczące systemu skierowanego do Dotacjobiorców dotacji współfinansowanych z Programu Pomocy Technicznej dla Funduszy Europejskich (“SID”)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące systemu skierowanego do Dotacjobiorców dotacji współfinansowanych z Programu Pomocy Technicznej dla Funduszy Europejskich (zwanego dalej “SID”), w zakresie: 1) przeniesienia SID na infrastrukturę teleinformatyczną Wykonawcy lub wskazaną przez Zamawiającego, zwanego dalej “Usługami przeniesienia”; 2) udostępniania infrastruktury sprzętowo-programowej niezbędnej do działania SID oraz zapewnienia ciągłości produkcyjnego działania tego systemu, zwanego dalej “Usługami utrzymania”; 3) wsparcia technicznego dla SID oraz dokonywania zmian w oprogramowaniu SID, zwanego dalej “Usługami wsparcia”. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawarty jest w: Załączniku nr 1a do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – usługi utrzymania, Załączniku nr 1b do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – usługi przeniesienia, Załączniku nr 1c do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – usługi wsparcia. Po zawarciu umowy będą one stanowiły załączniki do umowy (projektowane postanowienia umowy stanowią Załącznik nr 2 do SWZ). 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy. 4. Zamawiający przewiduje możliwość przeprowadzenia przez Wykonawców wizji lokalnej Systemu SID. Zamiar przeprowadzenia wizji należy zgłosić za pośrednictwem Platformy zakupowej pod adresem: https://zamowienia.mfipr.gov.pl/, a jej termin zostanie wyznaczony przez Zamawiającego. Zamiar przeprowadzenia wizji należy zgłosić najpóźniej na 7 dni roboczych przed terminem otwarcia ofert. Podczas wizji lokalnej Zamawiający nie udziela wyjaśnień dotyczących treści SWZ. Osoby, które przybędą na wizję zobowiązane są zgłosić się na recepcję (wejście ul. Wspólna 2/4). Zakres wizji lokalnej obejmuje: wgląd do kodów źródłowych Systemu SID, wgląd do dokumentacji technicznej Systemu SID, ewentualne udzielenie informacji dodatkowych, oraz w przypadku zgłoszenia takiej potrzeby przez Wykonawcę: prezentację wybranych elementów Systemu SID. Podczas wizji lokalnej Zamawiający nie udziela wyjaśnień dotyczących treści SWZ. Osoby, które przybędą na wizję zobowiązane są zgłosić się na recepcję (wejście ul. Wspólna 2/4, 00-926 Warszawa). 5. Zamawiający żąda wniesienia wadium na zasadach opisanych w Rozdziale 7 SWZ. 6. Wykonawca zobowiązany jest wnieść przed podpisaniem umowy zabezpieczenie należytego wykonania umowy. 7. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 8. Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów, znajduje się w SWZ. 9. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), zwanej dalej „ustawą”, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 10. Zadanie Przedmiot Umowy realizowany będzie: 1) w zakresie, o którym mowa w ust. 1 pkt 1 – na zlecenie Zamawiającego, realizowane maksymalnie dwa razy w ciągu trwania Umowy, przy czym pierwsze zlecenie może zostać wysłane Wykonawcy w terminie do 7 dni roboczych od zawarcia Umowy, a drugie najpóźniej na 3 miesiące przed terminem jej zakończenia; 2) w zakresie, o którym mowa w ust. 1 pkt 2 – przez okres 41 miesięcy od dnia 10.07.2026 r. albo od dnia zawarcia umowy, jeżeli jej zawarcie nastąpi po dniu 10.07.2026 r., albo przez okres 41 miesięcy od dnia zakończenia pierwszego zlecenia usługi przeniesienia potwierdzonego podpisaniem bez zastrzeżeń protokołu odbioru tej usługi, w przypadku wysłania Wykonawcy pierwszego zlecenia, o którym mowa w pkt 1; 3) w zakresie, o którym mowa w ust. 1 pkt 3 – przez okres 41 miesięcy od dnia 10.07.2026 r. albo od dnia zawarcia umowy, jeżeli jej zawarcie nastąpi po 10.07.2026 r., albo przez okres 41 miesięcy od dnia zakończenia pierwszego zlecenia usługi przeniesienia potwierdzonego podpisaniem bez zastrzeżeń protokołu odbioru tej usługi, w przypadku wysłania Wykonawcy pierwszego zlecenia, o którym mowa w pkt 1 albo do momentu wykorzystania przez Zamawiającego puli 4500 roboczogodzin. 11. Z Wykonawcą, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zostanie zawarta umowa na warunkach, określonych w PPU. Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na podstawie art. 455 ustawy, w sposób i na warunkach szczegółowo opisanych w PPU.
Interne Kennung: BDG-V.2611.14.2026.MJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72400000 Internetdienste, 72415000 Internetseitenbetreiberdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi dotyczące systemu skierowanego do Dotacjobiorców dotacji współfinansowanych z Programu Pomocy Technicznej dla Funduszy Europejskich (zwanego dalej “SID”), w zakresie: 1) przeniesienia SID na infrastrukturę teleinformatyczną Wykonawcy lub wskazaną przez Zamawiającego, zwanego dalej “Usługami przeniesienia”; 2) udostępniania infrastruktury sprzętowo-programowej niezbędnej do działania SID oraz zapewnienia ciągłości produkcyjnego działania tego systemu, zwanego dalej “Usługami utrzymania”; 3) wsparcia technicznego dla SID oraz dokonywania zmian w oprogramowaniu SID, zwanego dalej “Usługami wsparcia”.