2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb pronájmu a kompletního servisu operačního prádla
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytování služeb pronájmu a kompletního servisu operačního prádla, jeho veškeré údržby (praní, žehlení, opravy) a obměny operačního prádla a s operačním prádlem spojenou logistiku, tj. odvoz a dovoz operačního prádla, rozvoz čistého operačního prádla na jednotlivé kliniky v sídle zadavatele (na jednotlivá „dodací místa“) a odvoz použitého operačního prádla z těchto dodacích míst, a to manipulační a dopravní technikou a personálem vybraného dodavatele a při dodržení hygienických norem stanovených vyhláškou 306/2012 Sb., o podmínkách předcházení vzniku a šíření infekčních onemocnění a o hygienických požadavcích na provoz zdravotnických zařízení a vybraných zařízení sociálních služeb, ve znění pozdějších předpisů. Operačním prádlem se pro účely této veřejné zakázky rozumí operační haleny a operační kalhoty (dále také jen „prádlo“). Veškeré dodávané kusy prádla budou opatřeny elektronickým čipem. Prádlo musí splňovat požadavky uvedené v zadávacích podmínkách a jejích přílohách. Součástí předmětu plnění je také: - zajištění komplexního systému elektronických objednávek prádla prostřednictvím webové aplikace. Objednávání v tomto systému bude možné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - zavedení tohoto systému (software) a jeho údržba pro všechna místa plnění (dodací místa) po celou dobu platnosti Smlouvy bude provedena bezplatně - bezplatné školení pověřených pracovníků zadavatele pro práci s objednávkovým systémem - bezplatné poskytnutí 1 ks zařízení umožňující mobilní kontrolu oběhu prádla pro účely kontroly evidence prádla (mobilní čtečka čipů)
Interne Kennung: PZ-2026-0000418
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln, 39518000 Krankenhauswäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ změna jednotkových cen v důsledku změny sazby DPH změna jednotkových cen v důsledku nárůstu inflace Vyhrazené změny závazku v souladu s ustanoveními § 100 odst. 2 a § 222 odst. 10 ZZVZ - právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Bližší informace o vyhrazených změnách jsou uvedeny v článku 15 zadávacích podmínek.