2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gebiedsdekkend omgevingsplan
Beschreibung: Onderwerp van deze aanbesteding is het omzetten van alle regels uit het huidige ‘tijdelijke deel’ van het omgevingsplan naar een nieuw gebiedsdekkend omgevingsplan (nieuwe stijl). Opdrachtnemer dient daarbij te voldoen aan alle op dat moment geldende wettelijke eisen die gelden voor de inhoud en de omzetting van deze regels naar het nieuwe deel van het omgevingsplan. De opdracht behelst het omzetten van alle regels uit het huidige ‘tijdelijke deel’ van het omgevingsplan naar een nieuw gebiedsdekkend omgevingsplan (nieuwe stijl). Opdrachtnemer dient daarbij te voldoen aan alle op dat moment geldende wettelijke eisen die gelden voor de inhoud en de omzetting van deze regels naar het nieuwe deel van het omgevingsplan.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1