2. Verfahren
Verfahren
Titel: Robotická zařízení pro rehabilitaci horní končetiny pro Sanatorium Pálava – část 1: Přístroj pro funkční pohybovou terapii ruky s motivační zpětnou vazbou
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy, jejíž předmět spočívá v: - dodávce přístroje pro funkční pohybovou terapii ruky s motivační zpětnou vazbou (dále souhrnně jako "zboží"), - dopravě a balném zboží, - montáži včetně spojovacího materiálu zboží, - školení personálu, - záručním servisu dodaného zboží, - provádění bezpečnostně technické kontroly (BTK) zboží po dobu záruky. Blíže viz zadávací podmínky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: JMZ_HK_část 1