33594-2026 - Wettbewerb
Polen – Darstellungs- und Archivierungssystem – Zakup lub aktualizacja posiadanego oprogramowania informatycznego w zakresie archiwizacji, dystrybucji, zarządzania danymi i dokumentami DICOM i innymi niż DICOM (System archiwizacji obrazu i komunikacji PACS)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup lub aktualizacja posiadanego oprogramowania informatycznego w zakresie archiwizacji, dystrybucji, zarządzania danymi i dokumentami DICOM i innymi niż DICOM (System archiwizacji obrazu i komunikacji PACS)
BeschreibungZakup lub aktualizacja posiadanego oprogramowania informatycznego w zakresie archiwizacji, dystrybucji, zarządzania danymi i dokumentami DICOM i innymi niż DICOM (System archiwizacji obrazu i komunikacji PACS). Termin realizacji zamówienia wynosi 60 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPilna potrzeba udzielenia zamówienia oraz związane z tym skrócenie terminu składania ofert w postępowaniu wynika z konieczności zagwarantowania ciągłości udzielania świadczeń medycznych objętych zakresem zamówienia, niezbędnych do zapewnienia leczenia pacjentów przebywających na oddziałach tutejszego Szpitala. Zakup lub aktualizacja posiadanego oprogramowania informatycznego w zakresie archiwizacji, dystrybucji, zarządzania danymi i dokumentami DICOM i innymi niż DICOM (System archiwizacji obrazu i komunikacji PACS) jest bezpośrednio powiązane z procesem udzielania świadczeń medycznych. Należy zaznaczyć, że utrzymanie terminu ustawowego na składanie ofert, stanowi zagrożenie dla życia pacjentów hospitalizowanych w Szpitalu. Skrócenie przez Zamawiającego terminu składania ofert w tym postępowaniu ma na celu dokonanie niezbędnego zamówienia, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnego trybu udzielenia zamówienia publicznego.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48329000 Darstellungs- und Archivierungssystem
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZakup lub aktualizacja posiadanego oprogramowania informatycznego w zakresie archiwizacji, dystrybucji, zarządzania danymi i dokumentami DICOM i innymi niż DICOM (System archiwizacji obrazu i komunikacji PACS)
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy