See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa wody oraz odprowadzanie ścieków dla PGE Narodowego w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sprzedaż i dostawa wody oraz odprowadzanie ścieków dla obiektu PGE Narodowy w Warszawie wraz z przyłączami na terenie przyległym w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2027 r. (przez 36 miesięcy lub do wcześniejszego wyczerpania ustalonego limitu).
Interne Kennung: WZ/V/47/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001