2. Verfahren
Verfahren
Titel: VERNIEUWING, ONDERSTEUNING EN ONDERHOUD VAN DE HUIDIGE ALCATEL TELEFOONCENTRALE + LEVERING VAN RANDAPPARATUUR
Beschreibung: Het Heilig Hart Ziekenhuis Lier wenst over te gaan tot de aanbesteding betreffende de vernieuwing, ondersteuning en onderhoud van de huidige Alcatel Oxe met Crystal Gateway. De huidige setup is een hybride-cloud setup. Er zijn nog zowel analoge als digitale lijnen in gebruik. Verdere wordt er gebruik gemaakt van zowel vaste toestellen en decttoestellen. Deze laatsten maken gebruik van zowel rBS-dectantennes als xBS-dectantennes. Voor de melding van alarmen wordt er gebruikt gemaakt van Mobicall alarmservers. Er wordt ook gewerkt met Alcatel Visual Automated Attendant (VAA), Alcatel Contact Centers, Audiocodes SBC’s en Teams Direct Routing. De opdracht bestaat uit het: - overschakelen naar een redundante setup volledig on-prem - voorzien in het onderhoud op beide telefooncentrales en Mobicall alarmservers. - ondersteuning te voorzien voor beide telefooncentrales en Mobicall alarmservers. - uitvoeren van de nodige updates op beide telefooncentrales en Mobicall alarmservers. - gedeeltelijke overschakeling naar Teams direct routing - bepalen van de vervangstermijn + zo nodig vervangen van de huidige noodbatterijen - beheer via een dynamisch licentiemodel - prijslijst voor telefoontoestellen ter vervanging van de bestaande toestellen De continuïteit van het netwerk tijdens de volledige uitvoering van de opdracht moet worden gewaarborgd. Indien nodig moet redundantie voorzien zijn.
Interne Kennung: PPP0ZV-305/6083/2025-042
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64214200 Telefonzentraldienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-042_1
Haupteinstufung (cpv): 50332000 Wartung im Bereich Fernmeldeinfrastruktur
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Zie bijlage C - Technische specificaties)