335982-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Traktoren – Europese openbare aanbesteding twee trekkers voor het beheer van sportvelden.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese openbare aanbesteding twee trekkers voor het beheer van sportvelden.
BeschreibungDe opdracht omvat de levering van drie trekkers voor het beheer van sportvelden. 2 trekkers
Interne Kennung39103-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDit betreft een Europees openbare procedure
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
LosLOT-0000
TitelTwee trekkers Sport
BeschreibungDeze trekkers zullen worden ingezet voor onder meer: transport van materiaal, bladzuigen, verticuteren, beluchten en vertidrainen. 2 trekkers
Interne Kennung1