336013-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Fahrzeuge für paramedizinische Versorgung – Dodávka vozidel pro ZZS JčK II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka vozidel pro ZZS JčK II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy s jedním účastníkem zadávacího řízení pro každou část plnění této zakázky. Předmětem plnění jsou dodávky vozidel pro Zdravotnickou záchrannou službu Jihočeského kraje v souladu se zadávacími podmínkami a v rozsahu technické specifikace předmětu dodávky.
Interne KennungOVZS54552/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114120 Fahrzeuge für paramedizinische Versorgung
5. Los
LosLOT-0001
TitelVozidlo rychlé lékařské pomoci v setkávacím systému
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (část 1) je dodávka 1 ks vozidla rychlé lékařské pomoci v setkávacím systému pro Zdravotnickou záchrannou službu Jihočeského kraje. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v Příloze č. 1 Zadávací dokumentace – Technická specifikace „Vozidlo rychlé lékařské pomoci v setkávacím systému“.
Interne Kennung1
LosLOT-0006
TitelVozidlo pro přepravu zdravotnických pracovníků
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (část 2) je dodávka 2 ks vozidlel pro přepravu osob pro Zdravotnickou záchrannou službu Jihočeského kraje. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v Příloze č. 1 Zadávací dokumentace – Technická specifikace „Vozidlo pro přepravu zdravotnických pracovníků
Interne Kennung2