See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa rękawic jednorazowego użytku - 3 zadania
Beschreibung: Dostawa rękawic jednorazowego użytku - 3 zadania
Vorherige Bekanntmachung: 299897-2025
Interne Kennung: FDZ.261.32.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zad. nr 1 - rękawice diagnostyczne nitrylowe
Beschreibung: rękawice diagnostyczne nitrylowe
Interne Kennung: zad. nr 1 - rękawice diagnostyczne nitrylowe
Los: LOT-0002
Titel: zad. nr 2 - rękawice chirurgiczne sterylne
Beschreibung: rękawice chirurgiczne sterylne
Interne Kennung: zad. nr 2 - rękawice chirurgiczne sterylne
Los: LOT-0003
Titel: zad. nr 3 - rękawice chirurgiczne jednorazowego użytku
Beschreibung: rękawice chirurgiczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: zad. nr 3 - rękawice chirurgiczne jednorazowego użytku